0
Haber Detayı
12 Eylül 2018 - Çarşamba 17:11 Bu haber 1287 kez okundu
 
Voleybol hakemleri Ankara’da
- Haberi
Voleybol hakemleri Ankara’da

Ankara’da 12-14 Eylül tarihleri arasında Hakem ve Gözlemcilere sezon öncesi eğitim semineri ve klasman sınavı gerçekleştirilecek. 
Seminere Zonguldak’tan Gözlemci  Mustafa Akkaya, Erhan Şeref, Hakemler Semih Yamak, Aziz Ertin, Ersin Şencan, Adem Çelik ve Fatih Osta katılarak Zonguldak’ı temsil edecek.  Semineri ve klasman sınavını geçemeyen hakem ve gözlemciler yeni sezonda maç alamayacak.  Zonguldaklı hakem ve gözlemciler Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binası önünden zorlu sınav için başkente yola çıktı. Hakem ve Gözlemcileri Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel yolcu ederek başarılar diledi. 
37 yıldır Voleybol camiasının içinde olan ve 10 yıldır voleybol il temsilciliği görevini yürüterek yaş haddinden dolayı emekli olan  Zekai Cangöz’de semineri özel davetli olarak katılacak. Seminerinin son gününde ise Voleybol Federasyonu tarafından, voleybol’a vermiş olduğu katkılardan dolayı Cangöz’e plaket takdim edilecek. Cangöz kendisine bugüne kadar destek olan herkese teşekkür etti.
Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Voleybol, hakemleri, Ankara’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı