Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 17:16 Bu haber 2449 kez okundu
 
VOLEYBOL TURNUVASI’NDA YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU
SPOR Haberi
VOLEYBOL TURNUVASI’NDA YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

Muhtarlar Voleybol Turnuvası’nda A Grubu’ndan Bahçelievler Mahallesi ile Terakki Mahallesi, B Grubu’ndan ise Mithatpaşa Mahallesi ile İncivez Mahallesi yarı finale yükseldi.

Zonguldak Valiliği, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Zonguldak Voleybol İl Temsilciliğinin organize ettiği Valilik ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Muhtarlar Voleybol Turnuvası’nda yarı finale çıkan takımlarda belli oldu. A ve B grubu olmak üzere iki grup halinde oynanan Muhtarlar Voleybol Turnuvası’nda A grubunda 6, B grubunda ise 5 takım mücadele etti.  Site Kapalı Spor Salonu’nda oynanan ilk etap müsabakaları heyecanlı ve nefes kesen müsabakalara sahne oldu.

A GRUBU: Bahçelievler Muhtarlığı, Yayla Muhtarlığı, Terakki Muhtarlığı, Çınartepe Muhtarlığı, Çaydamar Muhtarlığı, Yeşil Mahalle Muhtarlığı

B GRUBU: Mithatpaşa Muhtarlığı, Meşrutiyet Muhtarlığı, Dilaver Muhtarlığı, İncivez Muhtarlığı, Baştarla Muhtarlığı.

Oynanan çeyrek final müsabakalarının ardından A Grubu’ndan Bahçelievler Mahallesi ile Terakki Mahallesi, B Grubu’ndan ise Mithatpaşa Mahallesi ile İncivez Mahallesi yarı finale yükseldi. Yapılan çapraz eşleşmeye göre yarı finalde Bahçelievler ile Mithatpaşa, Terakki Mahallesi ile de İncivez Mahallesi karşılaşacak.

 

Haber: Erdem CAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: VOLEYBOL, TURNUVASI’NDA, YARI, FİNALİSTLER, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı