YANGINA MÜDAHALE MALZEMESİ SATIN ALINACAK
Haber
24 Eylül 2021 - Cuma 16:10 Bu haber 423 kez okundu
 
YANGINA MÜDAHALE MALZEMESİ SATIN ALINACAK
- Haberi
YANGINA MÜDAHALE MALZEMESİ SATIN ALINACAK

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Yangına Müdahale Malzemesi Alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Yangına Müdahale Malzemesi Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 11 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00’da Bursa Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası Destek Hizmetleri Dai.Bşk. İhale Şb. Md. İhale Toplantı Salonu Zafer Mah. Ankarayolu Cad. Bodrum 1.Kat No:1 TR-16080 Osmangazi / Bursa adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YANGINA, MÜDAHALE, MALZEMESİ, SATIN, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı