google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
17 Haziran 2018 - Pazar 08:39 Bu haber 3861 kez okundu
 
Yangın ekiplerine bayram ziyareti
GÜNDEM Haberi
Yangın ekiplerine bayram ziyareti

​Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünün  orman yangınlarına en hassas Karabük ve Safranbolu Yangın İlk Müdahale Ekipleri olan Karabük İşletme Müdürlüğünün Ahmet Usta ile Safranbolu İşletme Müdürlüğünün Toprakcuma ekiplerini yerinde ziyaret eden Beşel, ekiplerin tesis şartları ile personel durumunu inceledi ve personel ile bayramlaştı.
 Bayram Ziyareti, İlk Müdahale Ekiplerine Moral Oldu 
Beşel yaptığı açıklamada “Ramazan Bayramında hem yangın ekiplerimizin hazırlık durumlarını yerinde incelemek hem de bayram sevinçlerine ortak olmak için onlarla bir araya geldik. Ekiplerimizin her yangına anında müdahale edecek şekilde hazır olduğunu görmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek orman yangınları konusunda en kritik döneme girildiğini, 24 saat hazır vaziyette beklenmesini, yangın ihbarı alır almaz hemen hareket edilmesini, önemli olanın yangını büyümeden en az saha tahribi ile önlemek olduğunu vurguladı. 
 Orman yangınlarında görev yapan yangın müdahale ekiplerini görevleri çok önemli, ülkemizin ormanlarının kaderi onların ellerinde. Bu ziyaretlerinin gerek personelin gerek de kendilerinin çalışma motivasyonlarını artırdığını belirterek 7/24 orman yangınlarına karşı iş güvenliğini de göz önünde bulundurarak görevlerinin başında olduklarını belirtti.
Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yangın, ekiplerine, bayram, ziyareti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı