Haber
10 Temmuz 2018 - Salı 15:54 Bu haber 868 kez okundu
 
Yavuzyılmaz, Başkan Akdemir’i ziyaret etti
GÜNDEM Haberi
Yavuzyılmaz, Başkan Akdemir’i ziyaret etti

Muhammet KARAPINAR 
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, beraberinde CHP Zonguldak İl Başkan vekili Hakkı Güney, CHP Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Fikret Zaman ve parti yöneticileriyle birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret ettiler. 
Ziyarettiyle ilgi bilgi veren  Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz,  “24 Haziran seçim sonuçlarına göre şekillenen Türkiye Büyük Millet Meclisinin milletvekili kadrosu olarak yeminlerimizi yaptık. Yeminimizi yaptıktan sonra ilk ziyaretimize Zonguldak Belediye Başkanımızı ziyaret ederek başladık. Belediye Başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. Başkanımızla kentimizin sorunlarını değerlendireceğiz. Fener Mahallemizde yapılmak istenen rant ve talan adımlarını en başından kesmek için bir mücadelemiz olacak. Yeni oluşan kabine için yorum yapmak erken olur. Bizler kişileri karakterlerine göre değil ortaya koyduğu icraatlarına göre değerlendirmeler yapan insanlarız. Biz başından beri bu tip sistem değişikliğine Türkiye’nin ihtiyacı olmadığını dolayısıyla bu şekilde belirlenen bakanlar kurulunda Türkiye’nin bakanlar kurulu olmayacağını söylüyorduk. Eğrisiyle doğrusuyla özellikle AK Partinin ellerindeki kadronun oldukça azaldığını futbol tabiriyle söyleyecek olursak ilk 11'ini oluştururken şuanda oldukça zorlandıklarını anladığımız, yorumladığımız bir kabine görüntüsü var” dedi. 
Sayın vekilime nezaket gösterip yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum diyen Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise konuşmasına şöyle devam etti; “24 Haziran 2018 tarihinde demokrasiye uygun bir seçim yapıldı ve bitti. Seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Genç milletvekili kardeşim Deniz Yavuzyılmaz, vizyonu olan genç ve dinamik bir insan. Zonguldak’ımız ve ülkemiz için olumlu adımlar atacağına gönülden inanıyorum. İnşallah başarılarının daim olmasını temenni ediyorum. Zonguldak için ne gerekiyorsa karşılıklı olarak bizler belediye olarak önce kendilerine sonrasında da muhalefet parti milletvekillerine söyleyeceğiz ve beraberce şehrimiz için çalışmalar yapacağız. Dileğim o ki 5 milletvekilimizde Zonguldak için beraberce hareket ederek yerelde şehir için ne gerekiyorsa gerekli olan adımalar sevgi ve saygıyla barışık düzen içerisinde atılır. Bunun dışında her şey Zonguldak için gerisi teferruat diyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yavuzyılmaz,, Başkan, Akdemir’i, ziyaret, etti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı