YAZICI'YA FEDERASYON’DA ÖNEMLİ GÖREV google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
04 Haziran 2020 - Perşembe 16:47 Bu haber 1720 kez okundu
 
YAZICI'YA FEDERASYON’DA ÖNEMLİ GÖREV
SPOR Haberi
YAZICI'YA FEDERASYON’DA ÖNEMLİ GÖREV

Zonguldak’ta HASAD, DSİ Spor gibi kulüplerin başkanlığını yapanve Zonguldak Veteranlar Futbol Takımı forması giyen Orhan Yazıcı, Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Ligi Federasyonu (TMVFLF) Uluslararası Sportif Faaliyetler Kurulu’nda göreve getirildi. Yazıcı, Federasyon Başkanı Kenan Gürsu öncülüğünde yeni sezonda faaliyetlerde önem rol oynayacak.

Zonguldak’ta spora büyük katkı sağlayan ve özellikle voleybolun gelişiminde önemli rol oynayan tecrübeli spor adam Orhan Yazıcı, voleybolun yanı sıra Zonguldakspor Veteran Futbol takımda ile de adını her zaman başarılarla duyurdu. Son olarak Veteran ve Masterlar Milli takımında da ay yıldızlı forma altında ilimizi ve ülkemizi temsil eden Yazıcı'ya önem bir görev verildi. Orhan Yazıcı, Federasyonun yurt dışı faaliyetlerinde etkinlik sahibi olacak Uluslararası Sportif Faaliyetler Kurulu’nda göreve getirildi. Başkanlığını Talip Dönmez’in yaptığı kurulda, Yazıcı’yla birlikte Mehmet İşman’ da başkan yardımcılığı görevini yürütecek.

Orhan Yazıcı, konu ile ilgili, ''Bu göreve bana laik görenlere çok teşekkür ediyorum. İnşallah ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğim. İlimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Federasyon Başkanımız Kenan Gürsu yönetiminde, federasyonumuzun gelişimi ve farklı projeler içinde elimizden geleni yapacağız.'' dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAZICI'YA, FEDERASYON’DA, ÖNEMLİ, GÖREV,
Yorumlar
Haber Yazılımı