Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 16:12 Bu haber 2432 kez okundu
 
YELKEN İHTİSAS BAŞARIYA DOYMUYOR
Karadeniz Ereğli Yelken İhtisas ve Marinturk karması, 8. Pendik Yelken ve Marinturk Cup yarışlarında birinci oldu.
SPOR Haberi
YELKEN İHTİSAS BAŞARIYA DOYMUYOR

Bu yıl Marinturk Pendik Marina’da sekizincisi düzenlenen Pendik Yelken ve Marinturk Cup yarışlarında  Karadeniz Ereğli Yelken İhtisas ve Marinturk karması birinci olmayı başardı. Marinturk İstanbul City Port Marina ana sponsorluğunda, Pendik Yelken Kulübü tarafından organizasyonu yapılan 8. Pendik Yelken Marinturk Cup Yarışlarında Metin Akman liderliğindeki Zonguldak ekibi Borealis isimli tekneyle birinci olarak başarısını bir kez daha kanıtladı.

Yarışa katılan tüm tekneler, Marinturk İstanbul City Port’ta buluşarak ve kendilerine ayrılmış olan pontonda misafir edildiler. Yelken ve deniz tutkunlarını bir araya getiren 8. Pendik Yelken Marinturk Cup yarışların tamamlanmasından ardından; dereceye giren ekiplere ödülleri dağıtıldı. Yarışların ardından ise canlı müzik eşliğinde “Seyir Terası”nda yapılan barbekü partisi sporcular doyasıya eğlendiler.

Öte yandan Marinturk Cup yarışlarında dereceye giren ekiplere özel ödüller de verildi. Sınıf birincileri 3 ay konaklama, ikinciler 2 ay konaklama, üçüncüler ise 1 ay konaklama hizmetinden ücretsiz yararlanma hakkı kazandılar.

Ereğli Yelken İhtisas Kulübü tarafından yapılan yazılı açıklamada sadece Ereğli’yi değil Karadeniz’i temsil etme bilincinde oldukları ifade edildi. Öte yandan, Ereğli Yelken İhtisas Kulübü bu yıl katılacakları tüm yarışmalardan derece ile dönmeyi hedefliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YELKEN, İHTİSAS, BAŞARIYA, DOYMUYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
YELKEN İHTİSAS BAŞARIYA DOYMUYOR
YELKEN İHTİSAS BAŞARIYA DOYMUYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı