0
Haber Detayı
14 Eylül 2018 - Cuma 13:33 Bu haber 1351 kez okundu
 
‘Yeni eğitim-öğretim yılı kutlu olsun’
GÜNDEM Haberi
‘Yeni eğitim-öğretim  yılı kutlu olsun’

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, İlköğretim Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Belediye Başkanı Nuri Tekin, mesajında çocukların, velilerin, öğretmenlerin ve yöneticilerin yeni eğitim ve öğretim yılını kutladığını söyledi.
Yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını, başta öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte yaşadıklarını ifade eden Tekin, şöyle konuştu:
“Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve her türlü şartta mesleğini icra etmeye çalışan öğretmenlerimizin coşkusunu yürekten paylaşıyoruz. İnşallah yeni eğitim ve öğretim yılının yeni döneminde öğrencilerimiz başarılarını daha da artıracak, ailelerine, öğretmenlerine ve bizlere daha büyük gururlar yaşatacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve aileleri başta olmak üzere tüm eğitim camiamıza en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, ilköğretim haftasının ve yeni eğitim öğretim yılının vatanımıza, milletimize ve kentimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Yeni, eğitim-öğretim, , yılı, kutlu, olsun’,
Yorumlar
Haber Yazılımı