0
Haber Detayı
12 Ekim 2018 - Cuma 15:49 Bu haber 2083 kez okundu
 
Yerel Seçimler için toplandılar
“Yerel Seçim Vizyon Toplantısı” Çankaya Belediyesi, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşiyor.
SİYASET Haberi
Yerel Seçimler için toplandılar

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde, yerel seçim çalışmalarının belirleyicisi olacak olan “Yerel Seçim Vizyon Toplantısı”  Çankaya Belediyesi, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşiyor.
 CHP il ve ilçe başkanları, milletvekilleri, belediye başkanlarının da katılımıyla geniş bir çerçevede gerçekleştirilen toplantıya, Zonguldak heyeti olarak CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın katılım gösterdi.
 CHP’nin yeni belediyecilik anlayışının ana kodlarının yer aldığı toplantının gündeminde, kentleri daha yaşanılır kılmak ve vatandaşların yaşamaktan mutlu olduğu yerler haline getirmek adına çözüm önerilerinin de yeraldığı birçok plan ve strateji yeralıyor. Toplantı, Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği'nin(SODEM) ödül töreni ile sona erecek.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yerel, Seçimler, için, toplandılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı