0
Haber Detayı
21 Aralık 2018 - Cuma 17:49 Bu haber 4626 kez okundu
 
YEŞİL KÜRSÜ’DE MEME KANSERİ ANLATILDI
Uzman Doktor Ebru Ergün Arslantaş Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’nün Yeşil Kürsüsü’nden seslendi. Orman Bölge Müdürlüğü’nde çalışan kadınlara kanser tedavisinde erken teşhisin önemine değinildi.
SAĞLIK Haberi
YEŞİL KÜRSÜ’DE MEME KANSERİ ANLATILDI

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Yeşil Kürsü etkinlikleri çerçevesinde, kurumda çalışan kadınlara yönelik ‘Kadınlarda Kanserde Erken ve Etkin Mücadele’ ve ‘Bir Başarı Öyküsü’  adlı konferans gerçekleştirildi.

Orman Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriye Beyazlı, İŞKUR İl Müdürü Gönül Demirsu, Uzman Doktor Ebru Ergün Arslantaş ve kurumda çalışan kadınlar ve  personel katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Orman Bölge Müdürü Zekeriye Beyazlı, gerçekleştirilen programın verimli olması temennisinde bulundu ve kanserde erken teşhisin çok önemli olduğu söyledi.

Daha sonra Uzman Doktor Ebru Ergün Arslantaş, ‘Kadınlarda Kanserde Erken ve Etkin’ konusunda slyat gösterisini sundu. İŞKUR İl Müdürü Gönül Demirsu’da ‘Bir Başarı Öyküsü’  konusunda bilgilendirme yaptı.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: YEŞİL, KÜRSÜ’DE, MEME, KANSERİ, ANLATILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı