0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 16:46 Bu haber 1527 kez okundu
 
“YEŞİL VE MAVİ İLE HİTAP EDECEĞİZ”
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, İl Spor Merkezleri ve gençlik kampları hakkında bilgi verdi.
SPOR Haberi
“YEŞİL VE MAVİ İLE HİTAP EDECEĞİZ”

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, bu yıl gerçekleştirilecek Gençlik Kampları ve İl Spor Merkezleri ile ilgili bilgi verdi. İlk olarak kamplarla ilgili konuşan Hakan Yüksel, Yeşil ve Mavi kamp olarak iki ayrıldığını ve 400 kişi yakın gencin bu kamplardan ücretsiz faydalanacağı söyledi. Yüksel ayrıca 29 Haziran tarihinde 81’ilde eş zamanlı olarak İl Spor Merkezlerinin açılacağını ifade ederek, 39 branşta ücretsiz şekilde çocuklara hizmet vereceklerini belirtti.

GENÇLİK KAMPI MÜRACAATLARI BAŞLADI

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, gençlik kampları ile ilgili bilgi verdi. Yüksel konu ile ilgili olarak, “Her yıl olduğu Gençlik ve Spor Bakanlığımızın gençlerimizin sosyal ve kültürel anlamda gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde gençlik kampları yapılmakta. Bu gençlik kamplarımızda mavi ve yeşil olmak üzere 2 grupta değerlendiriliyor. Mavi kamplarımız 11 dönem yeşil kamplarımız 12 dönem toplam dört yüz kişiye yakın gencimizi bu kamplardan faydalandıracağız. Yeşil kamplarımız 16-22 yaş arası. Mavi kamplarımız ise 12-15 yaş arası gençlerimize hitap edecek. Bu müracaatlarını gençlerimiz bizim gençlik ve spor bakanlığımızın sitesinden müracaatlarını yapıyorlar. Bize gelen listelerle arkadaşlarımızın kamplara ulaşımlarını sağlıyoruz. Kamplarımızda ki her şey tamamen ücretsiz.” şeklinde konuştu.

“SOSYAL, KÜLTÜREL VE SPORTİF ANLAMDA KATKI SAĞLIYORUZ”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel,29 Haziran tarihinde il spor merkezlerinin açılış olacağını ifade ederek, “Aynı zamanda her yıl olduğu gibi Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde il spor merkezleri faaliyetleri yapılmakta il spor merkezlerimiz teşkilatlarımızın kuruluşu olan 29 Haziran tarihinde Türkiye genelinde eş zamanlı olarak açılışı yapılacak. Yaz süresince devam etmektedir. Bu sene 39 branşta ilimizde faaliyetleri yapmayı planlamaktayız. Arkadaşlarımızla çalışmaları tamamladık. Tanıtımlarımız devam ediyor. Müracaatları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze ,Site Spor Salonu’na ve Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda ki arkadaşlara yapabilirler. Burada da gençlerimize sosyal, kültürel ve sportif anlamda katkı sağlıyoruz. Bu etkinlerimizde tamamen ücretsiz.”dedi.
Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “YEŞİL, VE, MAVİ, İLE, HİTAP, EDECEĞİZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı