ZAYBİR’DEN AK PARTİ’YE ZİYARET
Haber
03 Mart 2021 - Çarşamba 12:29 Bu haber 839 kez okundu
 
ZAYBİR’DEN AK PARTİ’YE ZİYARET
GÜNDEM Haberi
ZAYBİR’DEN AK PARTİ’YE ZİYARET

Zonguldak İli Arı Yetiştiricileri Birliği (ZAYBİR) yönetimi sorun, çözüm ve geleceğe ışık tutacak projeleri iletmek üzere bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Zonguldak İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Abdurrahman Canlı, yönetimi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’u, Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu’nu ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Birlik Başkanı Abdurrahman Canlı, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’a yeni görevinde başarılar dileğinde bulunurken arıcılık konusunda geleceğe ilişkin yapılabilecek projeler hakkında bilgiler verdiler.

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu ile arıcılığı, bal ormanlarını, fidan dağıtımını, ıhlamur bahçesi, lavanta, üretimi ve dikimi hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Canlı, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz ile Özel İdare kaynağı ile yapılan "Yöresel ürünler" pazarlarına ilişkin görüş alış verişinde bulundular.

Zonguldak İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Abdurrahman Canlı, ziyaretlerin olumlu geçtiğini ifade ederek arıcılığa ve arıcılara verilen önemin ve değerin kendisini memnun ettiğini söyledi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZAYBİR’DEN, AK, PARTİ’YE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı