ZES’TEN SUBAŞI’NA VE ASKF’YE ZİYARET
Haber
23 Eylül 2021 - Perşembe 14:11 Bu haber 782 kez okundu
 
ZES’TEN SUBAŞI’NA VE ASKF’YE ZİYARET
SPOR Haberi
ZES’TEN SUBAŞI’NA VE ASKF’YE ZİYARET

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Kulübü, Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı’nın, Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir’in ve Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç’un misafiri oldu. 
İlk olarak Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı ile görüşen Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Tevfik Cengiz Demirci, Genel Sekreter Kaan Kocaman, Futbolcular Tunahan Altay ve Mert Er’i makamında ağırlayan Turgut Subaşı “Zonguldak Ereğli Spor’u medyadan da takip ediyoruz. Başkanın okul müdürü olması sporcunun eğitim seviyesini artıracaktır. Bizlerde devleti temsil eden kişiler olarak devletin babacan yönünü ve gençlere sahip çıkma konusundaki devletin gücünü onlar için seferber etmek adına her daim hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz’da spora ve sporcuya önem veren, onları fazlası ile destekleyen bir isimdir. Ben Zonguldak Ereğli Spor yönetimine yeni sezonda başarılar diliyorum. İnşallah en yakın zamanda kulübünüze iade-i ziyaret gerçekleştireceğim.” dedi. 


“DESTEKLERİNİ HER DAİM KULÜBÜMÜZÜN YANINDA HİSSETTİK”


Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Tevfik Cengiz Demirci; “Vali Yardımcımız Turgut Subaşı her daim sporcularımız konusunda ve kulüp olarak takıldığımız birçok noktada bizlerden her zaman desteğini esirgememiştir. Şahsım ve kulübümüz adına kendisine ayrıca teşekkür ederim. Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın desteklerini de her daim sporcularımızın ve kulübümüzün yanında hissettik. Başta Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz’a ve Vali Yardımcımız Turgut Subaşı’ya şükranlarımızı sunarım.” dedi. 


DEMİR VE MALKOÇ İLE BİR ARAYA GELDİLER


Gerçekleşen ziyaretin ardından Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir ve Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç ile bir araya gelen Zonguldak Ereğli Spor Yönetimi ve sporcuları yeni sezonda yaşanması muhtemel konular üzerine bilgi alışverişinde bulundular. 

 


“BİZLER ZONGULDAK ASKF OLARAK YANLARINDAYIZ”


Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir; “Yeni sezon ile ilgili bazı kurallarda değişiklikler yapıldı. Pandemi kurallarına uyarak ligler oynatılacak. Şayet kurallarda aksama ve eksilik olursa kulüpleri önemli yaptırımlar bekliyor. Tüm kulüplerimiz gerekli tedbirleri şimdiden almaya başlasınlar. Bizler Zonguldak ASKF olarak yanlarındayız. Tabi ki Türkiye Futbol Federasyonu’nun kurallarına uymak zorunda olduğumuzu kimse unutmasın.” dedi. 
Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Tevfik Cengiz Demirci yaşanan gelişmeleri ve yeni sezon planlamaları hakkında Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir ve Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZES’TEN, SUBAŞI’NA, VE, ASKF’YE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı