ZONGULDAK İLK 5 İL ARASINDA YER ALIYOR... google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
06 Aralık 2019 - Cuma 15:33 Bu haber 1350 kez okundu
 
ZONGULDAK İLK 5 İL ARASINDA YER ALIYOR...
GÜNDEM Haberi
ZONGULDAK İLK 5 İL ARASINDA YER ALIYOR...

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, makamında basın mensupları ile bir araya geldi. Perşembe günü Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekilleri Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulunan Başkan Ömer Selim Alan, konu ile ilgili basın mensuplarını bilgilendirdi. Öte yandan Alan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Zonguldak’ta ağırlamak istediklerini ifade etti.

“ACİLEN DÖNÜŞÜME İHTİYAÇ VAR”

Ankara ziyaretini değerlendiren Başkan Alan, ziyaretin verimli geçtiğini söyleyerek: "Her hafta Ankara'yı ziyaret ederek milletvekillerimizle birlikte görüşmeler yapıyoruz. Belediye Kültür Merkezi (BKM) restorasyon yaparak iyi hale getirmek istiyoruz. Sinema ve etrafını güzelleştirmek istiyoruz. Gençlerimiz için orayı güzel hale getirmek istiyoruz. Geçtiğimiz hafta görüşme yaptık, bir daha ki hafta inşallah bununla ilgili kararı vereceğiz. Ankara'da ne kadar çok ziyarette bulunursak Zonguldak için o kadar iyi oluyor. Acilen dönüşüme ihtiyaç var." şeklinde konuştu.

BAKAN KASAPOĞLU GELİYOR

Başkan Ömer Alan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Zonguldak'a geleceğini söyleyerek: "Spor Bakanımızla görüştük. Merkezle ilgili beklentinin olduğunu, stad istediğimizi söyledik. Vekilimiz Hamdi Uçar Sayın Bakanımızı Zonguldak'a davet etti. Aralık ayında kendisini ağırlayacağız." ifadelerini kullandı.

“İLK BEŞ İL ARASINDAYIZ”

Başkan Alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Zonguldak’ta ağırlamak için sabırsızlandıklarını ifade ederek: “Cumhurbaşkanımızı Zonguldak Belediyesi’nde görmek istiyoruz. İlk beş il arasındayız. Diliyoruz bu ay olur, yeter ki Cumhurbaşkanımızı burada ağırlayalım." dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR            

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZONGULDAK, İLK, 5, İL, ARASINDA, YER, ALIYOR...,
Yorumlar
Haber Yazılımı