Haber Detayı
28 Kasım 2017 - Salı 14:59 Bu haber 2048 kez okundu
 
Zonguldak İYİ olacak
İyi Parti il Başkanı Bayraktar’dan ilk açıklama:
SİYASET Haberi
Zonguldak İYİ olacak

Genel Başkanlığı’nı eski İçişleri Bakanı ve TBMM eski Başkan vekili Meral Akşener’in yaptığı İYİ Parti Zonguldak il Başkanlığı’na getirilen işadamı Ragıp Bayraktar ilk açıklamasını yaparak, Akşener’e teşekkür etti ve Zonguldak’ın İyi olacağını söyledi.

Kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çaba göstereceğini ifade eden Ragıp Bayraktar, “Zonguldak halkımızın ve ülkemizin hak ettiği gelecek için, iyi Zonguldak ve İyi Türkiye için her vatandaşımıza ulaşmayı hedef edindik” dedi.

İYİ Parti il Başkanı Ragıp Bayraktar, “İYİ Parti Zonguldak İl Başkanlığı görevinin şahsıma verilmiş olması beni son derece gururlandırmıştır. Beni bu göreve layık gören Genel Başkanım Meral Akşener ve Genel merkez yöneticilerine teşekkür ederim” diye konuştu.

Türkiye ve Zonguldak için iyi olacağını belirten Bayraktar,  “Bu görevi en iyi şekilde yerine getirebilmek için hep birlikte çalışacağız. Zonguldak halkımızın ve ülkemizin hak ettiği gelecek için, iyi Zonguldak ve İyi Türkiye için her vatandaşımıza ulaşmayı hedef edindik. Allah'ın izni ile ilk seçimlerde yüreği vatan ve millet aşkıyla dolu Zonguldak halkımızın desteğiyle Türkiye'nin geleceğinde sesiniz olmaya talibiz. Zonguldak İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti’nin il Başkanlığı’na getirilen Ragıp Bayraktar, il yönetimi ve Merkez ilçe yönetiminin oluşturulması için önümüzdeki günlerde bazı isimlerle görüşülüp, yönetim ve ilçe yönetimlerini oluşturarak seçime hazırlanacaklarını kaydetti.
Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zonguldak, İYİ, olacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı