google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 15:28 Bu haber 1702 kez okundu
 
ZONGULDAKSPOR KİMLERLE YOLUNA DEVAM EDECEK?
SPOR Haberi
ZONGULDAKSPOR KİMLERLE YOLUNA DEVAM EDECEK?

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, önümüzdeki sezon planlamaları ile ilgili bilgi verdi. Başkan Caner, kulüplerde ekonomik şartların ağırlaştığını ifade ederek, “Yetenekli gençlerle oluşturacağımız bir takımla yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

“ALINAN KARAR, YERİNDE BİR KARAR”

Başkan Caner yaptığı açıklamada ilk olarak Türkiye Futbol Federasyonu’nun ligleri erteleme kararının doğru olduğunu ifade ederek, “Federasyona teşekkür ediyoruz. Daha önce alınan kararı doğru bulmuyordum. Bu yeni alınan karar, yerinde bir karar. Kulüplerden pandemi sürecinde istenilen şartlarla sahaya çıkmaları mümkün değil. Ne maddi olarak ne de manevi olarak… Bundan sonraki süreç Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenecek. Şampiyon olacak takımlar ve küme düşecek takımlar tescillenecek.” dedi.

“YÜKSEK MALİYETLERLE FUTBOLCU ALMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL”

Önümüzdeki sezon için bir an önce hazırlıklara başlamaları gerektiğini vurgulayan Başkan Caner, “Artık önümüzdeki sezon için hazırlıklarımızı yapmamız lazım. İnşallah iyi bir hazırlık aşaması planlarız, hayata geçiririz. Tüm temennimiz o. Önümüzdeki sezon daha güçlü rakipler ortaya çıkacak. Onun için en iyisini yapmaya çalışacağız. Ekonomik şartlar çok ağırlaştı. Artık yüksek maliyetlerle futbolcu almamız mümkün değil. Yetenekli gençlerle oluşturacağımız bir takımla yolumuza devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZONGULDAKSPOR, KİMLERLE, YOLUNA, DEVAM, EDECEK?,
Yorumlar
Haber Yazılımı