Hatice ARSLAN ÜÇ MAYMUN google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Yazı Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 16:29 Bu yazı 233 kez okundu
 
ÜÇ MAYMUN
Hatice ARSLAN
inanisgazetesi@gmail.com
 
 

Bir kadını öldürülmesin diye kurtarmak isterken nerden bilecekti kendi hayatından vazgeçirileceğini...
Katiller tecavüzcüler kravat takıp iyi halden faydalanırken bu  çocuğa kasten adam öldürmekten 12 yıl 6 ay hapis kararı verildi.
Bu haksızlığı unutmayın!
Unutturmayın,sessiz kalmayın!
Bu çocuğun gençliğini hayallerini öldürenler ne olacak şimdi?
O annenin babanın hayallerini umutlarını öldürenler ne olacak şimdi?
Yazık, çok yazık. Gençliğini aldılar çocuğun.
Bundan sonra insanların gözünün önünde böyle olaylar oldukça kimse kimseye yardım etmeyecek. Aman başım belaya girmesin deyip görmezlikten gelip geçecekler.
İnsanlar artık polisi aramaktan bile korkar hale geldi. Kızınız kardeşiniz anneniz ablanız sokak ortasında saldırıya,tacize uğrarsa artık etrafında sadece izleyenler olacak. Kimse kimse için kılını kıpırdatmayacak. 
Orada kimse yok muydu? Bir Allahın kulu görmedi mi? diye haykıracaksınız. Ama o sesi kimse duymayacak. Bundan sonra ölen ölür kalan kalır. Daha çok insanlar ölür böyle giderse.
Kadir Şeker bana ne ya demeyip bir kadının çığlığına koştuğu için 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı...
Her şeyin köreldiği gibi insanların birbirine yardım duygusu da köreldi artık. Adaletin olmadığı yerde kahramanlığa gerek yok. Bana ne ya de geç artık bundan sonra! 
Çocuklarının önünde öldürülen masum anneler ,tecavüze uğrayan bebekler bunları yapanlar dışarıda! Bir kadının çığlığına yardımına koşan can kurtardı diye hapiste! Bunu suçlu bulanlar acaba kendi kızlarının başına gelseydi aynı kararı verirler miydi merak ediyorum. Gün geçmiyor ki bir cinayet olayı duymayalım. Her geçen gün daha da çoğalıyor artık görenlerde biz suçlanmayalım diye üç maymunu oynayacaklar. 
Ölen ölsün,kalan kalsın...
Bu masum çocuk kurtardı başı belaya girdi. Bir zamanlar bir slogan vardı kız çocuklarına; zorda kaldığında çığlık at sesini duyur diye. 
Eee şimdi ne olacak?
O sesi duyanlar görmedim,duymadım, bilmiyorum diyecekler...

 
Etiketler: ÜÇ, MAYMUN,
Yorumlar
Haber Yazılımı