İNANIŞ Haberin Merkezi
Astroloji

 

 

 
Akrep (20.06.2021)
Uzaklarda olan dostlarınızla ilgili bazı kararlar alabilir ve uzakları yakın eyleyip dostluk kavramını yeniden biçimlendirebilirsiniz. Yapılan hata ve yanlışları telafi ettiğiniz bir süreç içindesiniz. Sağlıklı kararlar almaya ve ruhunuzu hafifletmeye özen gösterin.
 
Aslan (20.06.2021)
Bugün kendinizi huzursuz ve ruhsal olarak sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu sıkışmışlık hali gerginliğinizi arttırabilir ve çevrenize karşı sizi zor durumda bırakan olaylar içine sürükleyebilir. Duygularınızı içinize dönüştürmeyi öğrenmelisiniz.
 
Balık (20.06.2021)
Bugün içinize kapanmak istediğiniz bir gün olabilir. İnsanlardan kaçma i̇steğiniz sizi biraz duygusal yapabilir. Ama günün sonunda duygusallığınız yerini mantığınıza bırakabilir ve olayları daha objektif değerlendirebilirsiniz.
 
Başak (20.06.2021)
Sosyal çevreniz i̇le yapacağınız görüşmelerde yeni insanlarla tanışabilir ve size iyi gelecek yeni aktivitelere ve hobi alanlarına yönelebilirsiniz. Detaycı ve eleştirel bakış açınızı kıracağınız bir zaman dilimi, tadını çıkarın.
 
Boğa (20.06.2021)
Sizin için stresli ve gergin bir gün olabilir. Ailenizin üzerinizde baskı kurduğunu hissedebilirsiniz. Sabrınızı yoklayan tavırlardan ve söylemlerden rahatsız olabilir, ailenizle istemediğiniz gerginlikler yaşayabilirsiniz.
 
İkizler (20.06.2021)
Duygusal konularda güven problemi yaşadığınız bir gün olabilir. İlişkinizde yanlış giden konular şüphelerinizi artırabilir ve merak duygunuzu harekete geçirerek dedektifçilik yönünüzü aktive edebilirsiniz. Şüphelerinize göre hareket etmek sizi yanılgılara götürebilir sabırlı ve dikkatli olmalısınız.
 
Koç (20.06.2021)
Bugün herkesten, her şeyden soyutlanıp yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizle yapacağınız içsel münakaşalarda kendinize kızabilirsiniz. Şu an ki bakış açınız ile geçmişinizi yargılamak size üzüntüden başka bir şey vermez. Ne olursa olsun kendinizle gurur duyun.
 
Kova (20.06.2021)
Sosyal çevreniz eğlence anlayışınızı eleştiriyor olabilir. Anlık duygu değişimleriniz çevreniz ile ortak iletişim kurma noktasında uyum sağlamanızı engelliyor olabilir. Ortama ve zamanına göre uyumlanmaya özen gösterin.
 
Oğlak (20.06.2021)
Yakın arkadaşlarınız ile yapacağınız görüşmelerde geçmişin tozlu sayfaları tekrar açılabilir ve yaşanmışlıkların üzerine yeniden konuşabilirsiniz. Konulara bakış açınız kişilere ve olaylara yeni bir yön kazandırabilir.
 
Terazi (20.06.2021)
Bugün kendinizi yönetirken zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. Ruhsal olarak sıkışmışlık hissi sizin doğru davranışlar sergilemenizi engelleyebilir. Böyle zamanlarda sizi daha da gerginleştirecek ve öfkelendirecek ortamlardan ve insanlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.
 
Yay (20.06.2021)
Bugün geçmiş ilişkilerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Çevrenizdeki kişilerin geçmiş üzerine konuşması sizi rahatsız edebilir ve motivasyonunuzu düşürebilir. İnsanların ne söylediğine ve geçmişi takılmak yerine yeni hayat düzenine odaklanın.
 
Yengeç (20.06.2021)
İkili ilişkilerinizde duygusal bir karar alma döneminde olabilirsiniz. Her şeyi enine boyuna düşünmeden karar almayın. Hissettiklerinizi açıklayıp açıklamama arasında kararsız olmanız olaylara objektif bakmanıza engel olmamalı. Sürecin doğru yönetmeye özen gösterin.

 

 

 

Haber Yazılımı