'10 NİSAN POLİS GÜNÜ KUTLU OLSUN'
Haber
10 Nisan 2021 - Cumartesi 14:34 Bu haber 1300 kez okundu
 
'10 NİSAN POLİS GÜNÜ KUTLU OLSUN'
GÜNDEM Haberi
'10 NİSAN POLİS GÜNÜ KUTLU OLSUN'

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen Polis Haftası'nı kutladı.

Yavuz Erkmen yazılı açıklamasında şunları ifade etti; "Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve vatandaşların güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakarca görev yapan Emniyet mensuplarımızın 10 Nisan “Polis Gününü” kutluyoruz.

Her zaman suç ve suçluyla mücadele eden, güven timsali polislerimize bu vesileyle sağlık içinde aileleriyle birlikte başarı dolu nice yıllar diliyoruz. Görev başında şehit olan kahraman polislerimizi de rahmet ve saygıyla anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Vatandaşımızın yanında olan, kanuna, hukuka saygılı her insanın güven duyduğu bir teşkilat olarak büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emaneti olan Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar bölünmez bütünlük içinde taşıyacak olan Emniyet Teşkilatımızın tüm mensuplarını İYİ Parti ailesi olarak sevgi ve güven ile selamlıyoruz. Hükümetimizden de seçimlerde verdikleri sözü tutup, cansiparane  çalışan emniyet görevlilerimizin 3600 ek gösterge düzenlemesini ( diğer meslek grupları ile birlikte) bir an önce hayata geçirip, bir nebze de olsa kendilerine maddi destek sağlamasını yerine getirmelerini bekliyoruz.

Kamuoyuna saygılarımızla duyuruyoruz."

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: '10, NİSAN, POLİS, GÜNÜ, KUTLU, OLSUN',
Yorumlar
Haber Yazılımı