AK PARTİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI
Haber
21 Temmuz 2021 - Çarşamba 14:20 Bu haber 828 kez okundu
 
AK PARTİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEM Haberi
AK PARTİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak İl binasında bayramlaşma töreni düzenlendi. Ak Parti‘deki bayramlaşma programına Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Zonguldak Belediye Başkan Vekili Yusuf Deniz, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Karaman Belde Belediye Başkanı Servet Üstün, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, İl ve İlçe yönetimin kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik yönetim kurulu üyeleri katıldı. Bayramlaşma programına İl Başkanı Zeki Tosun, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, il dışında olmaları nedeniyle katılamadılar. İl Başkanı Zeki Tosun, İl dışında olduğu için bayramlaşma töreni İl başkan yardımcısı Erdal Mercimek yönetti.

Selamlama konuşması yapan İl Başkan yardımcısı Erdal Mercimek; “Burada gönül bağımız olan büyük AK Parti ailesi ile bayramlaşma yapıyoruz. Hepinizin bayramı mübarek olsun. Rabbim bundan sonraki bayramları bizlere sağlık, huzur mutlulukla hep beraber yaşamayı nasip etsin diliyorum ve hepinize teşekkür. “ dedi.

 

ALTUN; “HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

 

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun yaptığı konuşmada; “Kıymetli dava arkadaşlarım öncelikle en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bugün Selim başkanımız ve Ali başkanımız katılamadılar. Hepinizin bayramını kutluyorum ailenizle beraber mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.” dedi.

 

DENİZ; “BU VATAN UĞRUNA CANLARINI VERENLERİ RAHMETLE ANIYORUM”

 

Zonguldak Belediye Başkan Vekili Yusuf Denizde bayramlaşma töreninde; “Tüm dünyanın geçirmiş olduğu zor günlerden bugün Kurban Bayramı’na manevi huzur içerisinde burada toplanmış bulmaktayız. Bu vatan uğruna canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum şehit ailelerimizin bayramını kutluyorum. Maden şehitlerimizin ailelerin bayramını kutluyorum.  Bu hastalık sebebiyle hayatını kaybedenleri rahmetle anıyorum.” dedi.

 

 

UÇAR; “ALLAH BİR DAHA BÖYLE HASTALIK GÖSTERMESİN”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar; “ Arkadaşlar sevgi, saygılar ve muhabbetle selamlıyorum. Allah nice bayramlar geçirmenizi huzur içerisinde mutlu bir şekilde ulaşmayı, erişmeyi idrak etmeyi nasip eylesin. Bayramlar birlik ve beraberliğin pekiştiği önemli günlerdir.   Bir araya geldik bir araya gelmek birlikte olmak ne kadar güzel bir şeymiş. Bu pandemi nedeniyle ailelerinize dostlarımızla arkadaşlarınızla bir araya gelemediniz gelemedik ve birlikte olamadık önemli anlarımızı bile paylaşılmadı. AK Parti ailesi olarak birlikte olmaktan, beraber olmaktan çok büyük haz duydum. İnşallah daha coşkulu daha kalabalık ortamlarda İnşallah beraber oluruz.” dedi.

 

ÇOLAKOĞLU; “HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

 

Milletvekili Ahmet Çolakoğlu; “Öncelikli olarak hepinizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum Allah bizleri daha nice Bayramlara kavuştursun temennisinde bulunmak istiyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın. Gerçekten ülkemiz zor bir süreçten geçti. Sadece ülkemizde değil dünyada zor bir süreçten geçti. Ülke olarak Cumhurbaşkanımızın dirayeti, gücü ile beraber bizler bu süreci gerçekten diğer dünya ülkelerine göre çok iyi bir şekilde atlattığımızı düşünüyorum. Allah nice bayramlara tekrar kavuştursun.” dedi.

 

POLAT; “KURMAN BAYRAMINIZI TEPRİK EDİYURUM”

 

Milletvekili Polat Türkmen; “Allah bayramınız mübarek olsun devletimize milletimize ailelerimize zeval göstermesin ve birliğimizi beraberliğimizi kardeşliğimizi daim eylesin. Pandemi döneminden dünya geçtiği gibi Türkiye'de geçti. Türk milletinin her ferdini ne kadar fedakâr olduğunu ne kadar vatansever oldun milletine ne kadar bağlı olduğunu bu dönemde yaşayarak gördük.  Cumhurbaşkanımızın girişimleri ve dirayeti sayesinde koronavirüsü azda olsa yenmeyi başardık. Aşılama çalışması tamamlandığında Türkiye daha da iyi bir noktaya gelmiş olacak. Sağlığın her şeyden daha önemli olduğunu ve gıda tedarikinde ne kadar önemli olduğunu bu dönemde daha iyi hissettik. Kurallara ve aşı olmaya devam ederek bu hastalığı tamamen geleceğiz. Hepinizin Kurban Bayramı’nı en işten dileklerimle kutluyorum.” dedi. Ak partililer parti binasında tek tek bayramlaştılar.

 

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, AİLESİ, BAYRAMLAŞTI,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK PARTİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI
AK PARTİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI
AK PARTİ AİLESİ BAYRAMLAŞTI
Yorumlar
Haber Yazılımı