AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ BAŞLIYOR
Haber
17 Kasım 2021 - Çarşamba 16:09 Bu haber 888 kez okundu
 
AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ BAŞLIYOR
SİYASET Haberi
AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ BAŞLIYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Teşkilatı Akademisi Programı düzenleyeceğini söyledi.

Zonguldak’ta düzenlenecek AK Parti Teşkilat Akademisi’ne Sağlık Bakanı Recep Akdağ, yazar Abdurrahman Uzun, Sakarya Milletvekili Recep Incuoğlu ve yazar Hayati İnanç konuşmacı olarak katılacaklar.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun; “Hafta sonu cumartesi  ve pazar günleri AK Parti teşkilatı akademisi programını düzenleyeceğiz. 7 Ekim tarihinde sayın Cumhurbaşkanımızın ilk dersini vererek açılışını yaptığı teşkilat akademisi 81 ilde devam ediyor. Bu hafta sonu da Zonguldak, Bartın ve Karabük‘te yapılacak. Ankara’dan misafirlerimiz olacak iki dönem önceki  Sağlık Bakanı Recep Akdağ, yazar Abdurrahman Uzun, Sakarya Milletvekili Recep Incuoğlu ve yazar Hayati İnanç konuşmacı olarak katılacaklar. Programımız sabah başlayacak öğle arası verilecek ve öğleden sonra da akşam beşe kadar devam edecek. Bu çalışma teşkilat içi eğitim olduğu için AR-GE başkanlığımız tarafından düzenleniyor. Bu çalışmamız sona erdikten sonra daha önce yaptığımız siyaset akademisi çalışmamızı Zonguldak‘ta da yapacağız. Bu sefer siyaset akademisini dışarıdan isteyen her arkadaşımız katılabilecek.  Bu toplantılar verimli geçiyor, toplantıya katılanlar memnun ayrılıyor ve Zonguldak’a gelip çalışmaya katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum.” dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, TEŞKİLAT, AKADEMİSİ, BAŞLIYOR,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı