‘ALGI OLUŞTURULUYOR!’
Haber
13 Mayıs 2022 - Cuma 12:44 Bu haber 2428 kez okundu
 
‘ALGI OLUŞTURULUYOR!’
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, İlçe Başkanlarıyla birliktelik mesajı verdi
SİYASET Haberi
‘ALGI OLUŞTURULUYOR!’

 AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, parti binasında 8 İlçe Başkanı ile parti binasında bir araya gelerek, kamuoyuna yansıyan haberlerin aksine “birlik ve beraberlik mesajı” verdiler.

Kamuoyuna yansıyan haberlerin aksine birlik ve beraberliğin devam ettiğini söyleyen Zeki Tosun, AK parti üzerinden yapılan tüm algıları da boşa çıkartmış oldu.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun Başkanlığı’nda yapılan toplantıya; AK Parti Merkez İlçe Mükerrem Ayçiçek, Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt,  Alaplı ilçe Başkanı Yaşar Karacan, Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, Devrek İlçe Başkanı Murat Durdubaş, Gökçebey İlçe Başkanı Erkan Soner Kodaman, Kozlu İlçe Başkanı Ünver Taşkın, Kilimli İlçe Başkanı Sedat Demirci katıldı.

“Bizim birliğimizi ve beraberliğimizi hiç kimse bozamaz” diyen zeki Tosun yaptığı konuşmada; “Derdimiz, Cumhurbaşkanımızın 2023 seçimlerinde daha yüksek oy ile cumhurbaşkanlığı makamında oturmasını sağlamak, daha fazla oranda milletvekili çıkartmak. Bütün arkadaşlarımızın gayesi bu. Bizim birliğimizi ve beraberliğimizi hiç kimse bozamaz”  çıkan haberlerin asılsız ve maksatlı olduğunu söyledi. 

“TOPLANTILARIMIZ DÜZENLİ OLARAK DEVAM EDİYOR”

Ankara’ya düzenlenen toplantılara katıldıklarını ifade eden Zeki Tosun; “Biz parti olarak her ay il başkanları toplantısı yapıyoruz. Geçtiğimiz Pazartesi günüde il başkanları toplantısı için Gençlik Kolu Başkanımız, Kadın Kolu Başkanımız, İl Genel Meclisi Başkanımız ve Zonguldak Belediye Başkanımız Ömer Selim Alan ile birlikte Ankara’ya gittik. Toplantımız Salı günüydü ancak Sayın Cumhurbaşkanımızın o gün yoğun bir toplantısı olduğundan dolayı toplantıyı Çarşamba gününe ertelediler. Biz de Ankara’ya gitmişken geri dönmedik ve orada kaldık, Çarşamba günü toplantımızı yaptık. Toplantı bittikten sonra Sayın cumhurbaşkanımız bir sonraki toplantının hangi gün ve saatte olacağını bizlere bildirdi. Haziran ayının 23’ünde İl başkanları toplantımızı yapacağımızı biliyoruz. Bu toplantılarımız her ay düzenli olarak devam ediyor. Bunu bildiğimiz için ilçe başkanlarımızla beraber her toplantı dönüşü bir araya gelip kendi aramızda toplantımızı yapıyoruz. Toplantımızda Genel merkezimizde aldığımız talimatlar doğrultusunda önümüzdeki ay yapmamız gerekenler noktasında Ankara’da aldığımız bilgileri aktarıyoruz.” dedi.

“BİZİM BİRLİĞİMİZİ VE BERABERLİĞİMİZİ HİÇ KİMSE BOZAMAZ”

Amaçlarının 2023 seçimlerini de daha yüksek bir oyla kazanmak olduğunu belirten Zeki Tosun, “Arkadaşlarım benim Salı günü Ankara’da toplantıda olacağımı bildikleri için toplantının tehir olduğunu bilmedikleri için gurupta ‘toplantıyı ne zaman yapalım, geç mi yapalım, şu saate mi yapalım’ diye bir yazışma oldu. Bu yazışmanın neticesinde malum bir basın haber yaptı. ‘Ankara’ya gittiler, bir şeyler oldu’ gibi bir durum yok, biz hep beraberiz. 8 ilçe başkanımızın hepsinden Allah razı olsun. Hepsi Ramazan ayı süresince müthiş bir çalışma yaptılar. Bu çalışmalar için bu ayki toplantımızda Sayın Erkan Kandemir’den teşekkür aldık. Fakat burada ‘8 ilçe başkanı Ankara’ya gitti’ gibi algı oluşturuldu ancak böyle bir şey yok! Biz hep beraberiz. İl başkanı olarak ben ve 8 ilçe başkanımızın tek derdimiz var o da 2023 seçimlerinde Zonguldak’ta başarılı olmak, Ak Partinin aldığı oyu nasıl artırabilirimdir. Bu doğrultuda da çalışmalar yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızın da 2023 seçimlerinde daha yüksek oy ile cumhurbaşkanlığı makamında oturmasını sağlamak, daha fazla oranda milletvekili çıkartmak. Bütün arkadaşlarımızın gayesi bu! Bizim birliğimizi ve beraberliğimizi hiç kimse bozamaz. 8 ilçe başkanımızda bölgelerinde cansiperane çalışıyorlar. Bu çalışmalarımızın neticesinde inşallah 2023 seçimlerinde hep beraber alacağız. Biz her daim görüşüyoruz ve liderimizin bu kadar çalıştığı yerde bu arkadaşlarımızın hepsi de aynı şeyi yapmaya gayret ediyorlar.” diye ifade etti.

“ARKADAŞLARIMIZI TÖHMET ALTINDA BIRAKMAYA KİMSENİN HAKKI YOK”

“Biz seçimlere hazırız. Bütün planlamalarımızı yaptık”. şeklinde açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun;  “Yarın yapacağımız çalışmalar da seçime yönelik çalışmalar. Bizim birliğimizi, beraberliğimizi, bütünlüğümüzü bozmaya yönelik algı yapmaya ve arkadaşlarımızı töhmet altında bırakmaya kimsenin hakkı yok. Bu yaz döneminde göreceksiniz bu arkadaşlarımızın hepsi AK Parti davası için çalışmaya devam edecekler. Sahaya çıkarak yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatacağız. Cumhurbaşkanımızın 20 yılda neler yaptığı, AK Parti’nin ülkemiz için neler yaptığı meydanda. Cumhurbaşkanımız ve partimiz halkın desteğini aldıkça birileri de teşkilatlarla ilgili bu tip algıları oluşturuyor. Yalan ve yanlış haberler yapılıyor. İl teşkilatımız ile ilçe başkanlarımızın yapmış olduğu çalışma ve gayreti aşağıya düşürmeye çalışıyorlar, partiyi yıpratmaya çalışıyorlar ama yıpratamayacaklar biz görevimizin başındayız. Herkes görevini biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor. Teşkilatlarımız sımsıkı bir şekilde bir birine bağlı bir şekilde çalışıyor. Kimsenin kimseyle bir sıkıntısı yok. İnşallah 2023 seçimlerinde de AK Partimizin bayrağını daha yukarılara çıkartmak için gayret edeceğiz.” diye ifade ederek, basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’un yaptığı açıklamanın ardından 8 İlçe başkanları el ele vererek, “birlik ve beraberlik” mesajı verdiler.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘ALGI, OLUŞTURULUYOR!’,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
‘ALGI OLUŞTURULUYOR!’
‘ALGI OLUŞTURULUYOR!’
Yorumlar
Haber Yazılımı