ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTILAR
Haber
19 Haziran 2021 - Cumartesi 15:37 Bu haber 755 kez okundu
 
ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTILAR
GÜNDEM Haberi
ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTILAR

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak ve beraberinde TSO Başkan Vekili Tarık Yazıcı ve Genel Sekreter Taner Arslan  ile birlikte Ankara'ya giden Ocak, başta Danıştay Başkanı Zeki Yiğit ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Danıştay İdari İşler Yazı İşleri Müdürü Süleyman Bayraktar ve Danıştay Güvenlik Müdürlüğü görevine atanan Coşkun Şengün ile bir araya geldi.

 

 

“DEVEREYE GİRDİLER”

 

 

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak Ankara'da çok verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi. Oda ve yönetim olarak Alaplı için çalışmaya devam ettiklerini belirten Ocak, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu Başkan Yardımcısı Tarık Yazıcı ve Genel Sekreter Taner Arslan ile birlikte Ankara’da ziyaret ettik. Ziyarette Oda Üyelerimizin bu süreçte yaşamış olduğu sıkıntılar ve çözümü konularında istişarede bulunduk. Ayrıca ilçemiz Halk Bankası açılma sürecinde yaşanan sorunlardan dolayı başkanımız devreye girdiler. Halk Bankası Alaplı şubesinin biran önce açılması için Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan ile görüştük. Kabulleri ve her konuda ki yardım ve destekleri için kıymetli başkanımıza üyelerimiz adına teşekkür eder başarılarının devamını dileriz” dedi.

 

 

DANIŞTAY ZİYARETİ

 

 

 Devlet Büyüğümüz Danıştay Başkanımız  Zeki Yiğit beyefendiyi makamında ziyaret ettik.  Ziyarette ilçemiz Alaplı ve devam eden yatırımlardan bahsettik. Bazı konularda kendilerinden destek istedik. Danıştay Başkanımıza bizleri kabullerinden ve ilçemiz sorunları ile ilgili her konuda ki desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz ayrıca Başkan Yardımcısı Tarık Yazıcı ve Genel Sekreterimiz Taner Arslan ve Ankara Savcısı Sedat Gülmez ile birlikte Danıştay İdari İşler Müdürlüğü görevine atanan hemşehrimiz Süleyman Bayraktar müdürümüz ve yine Danıştay Güvenlik Müdürlüğü görevine atanan hemşehrimiz Coşkun Şengün’ü makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini diledik” ifadelerini kullandı.

 

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANKARA'YA, ÇIKARMA, YAPTILAR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTILAR
Yorumlar
Haber Yazılımı