BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAK
Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 16:44 Bu haber 362 kez okundu
 
BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAK
- Haberi
BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAK

Kilis İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 7 Kısım 14 Ay Süreli Motorlu Kara Taşıtları (Ambulanslar/UMKE) İşçilik ve Parça Dahil Tamir, Bakım Onarımı Hizmet Alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Kilis İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 7 Kısım 14 Ay Süreli Motorlu Kara Taşıtları (Ambulanslar/UMKE) İşçilik ve Parça Dahil Tamir, Bakım Onarımı Hizmet Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 05 Ekim 2021 tarihinde saat 10:30’da İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAKIM, VE, ONARIM, HİZMETİ, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı