BAŞAR, “DERNEKÇİLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL”
Haber
19 Haziran 2021 - Cumartesi 16:04 Bu haber 1184 kez okundu
 
BAŞAR, “DERNEKÇİLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL”
GÜNDEM Haberi
BAŞAR, “DERNEKÇİLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL”

 

Zonguldak İli Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği'nin 12. Olağan Kongresi Site Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Dernekçilik yan gelip yatma yeri değil diyen mevcut Başkanı Necati Başar üyelerden tam destek alarak yeniden Başkan seçildi.

Site Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Kongreye Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Varol Demirköse, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek,  Amelebirliği Başkanı Şenol Yücel, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ile çeşitli daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve hayırseverler katıldı. Kongrenin Divan başkanlığını Muzaffer Kalaycıoğlu yaptı.

 

 

 BAŞAR: 578 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNE BURS VERDİK

 

 

Kongrenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Zonguldak İli Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Necati Başar, derneğin kuruluşundan bugüne kadar yaptıkları faaliyetleri ve çalışmaları anlattı. Necati Başar, 578 üniversite öğrencisine hayırseverler aracılığıyla burs verdiklerini 447 ihtiyaç sahibi aileye kumanya yardımı yaptıklarını ifade ederek, "Dernekler yatma yeri değildir dernekler çalışma yeridir. Derneğin kapısının içeri girmeyenler derneğin yaptığı faaliyetleri beğenmiyormuş. Biz onları eleştirine kulak kapattık.” dedi.

 

 

 TÜRKMEN:  YÖNETİME BAŞARILAR DİLİYORUM..

 

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, "Söylenecek çok şey var. Zonguldak derneğinin başında olan hizmet aşığı olan kardeşimizin girdiği her işte başarılı olacağını biliyoruz. Canı gönülden başarılar diliyorum. Derneklerin bir çatı altında olması bizi çok sevindirdi. Derneklerin amacı milletimize yardımdır. Kongremizin Zonguldak'a hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

 

 

 ALAN: ZONGULDAK BİRLİK VE BERABERLİKLE GÜÇLENİYOR

 

 

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Zonguldak “Türkiye Taşkömürü Kurumu” (TTK) anlamında çok güçlü hepimiz biliyoruz. Zonguldak'ın çok güçlü bir lojistiği var. Sayın vekillerimiz bizleri çok iyi temsil ediyorlar. Bizde çok yoğun gayret gösteriyoruz. Birlik beraberlik olduğu zaman Zonguldak daha da güzelleşecek. Kongremiz hayırlara vesile olsun. Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız bunlara vesile olanlara da teşekkür ediyorum." dedi.

 

 

HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

 

 

Kongrede hayırsever katkılarından dolayı Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim alan Milletvekili Polat Türkmen ve protokol üyeleri tarafından hayırseverler teşekkür plaketi verildi.

 

 

YENİ YÖNETİM KURULU:

 

 

Zonguldak İli Kalkınma ve Yardımlaşma Derneğinin yeni yönetim listesinde asil olarak şu isimler yer aldı.

 

Necati Başar, Muzaffer Kalaycıoğlu, Mustafa Acar, Sinan Karademir, Osman Yiğit, Okan Şentürk, Harun Akgül, Ahmet Köse, Erhan Tanrıverdi, Serdar Akyol, Birol Arslan, Aydın Bozkurt, Sinan Gebedek, Mehmet Duyar, Nihat Aygün, Nevzat Uçar, Akşin Kaymak, Satılmış Avcı, Buğra Özçelik, Erdoğan Başar ve Mehmet Bozkurt.

 

DENETLEME KURULU;

 

Mehmet Gök, Mevlüt Elikalfa, Münir Uzundurukan, Mehmet Şık, Zekai Cangöz, Ergün Gedik ve Şenol Bozdemir.

 

 

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞAR,, “DERNEKÇİLİK, YAN, GELİP, YATMA, YERİ, DEĞİL”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞAR, “DERNEKÇİLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL”
BAŞAR, “DERNEKÇİLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL”
BAŞAR, “DERNEKÇİLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL”
BAŞAR, “DERNEKÇİLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL”
Yorumlar
Haber Yazılımı