BAŞKAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ: “HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”
Haber
17 Haziran 2021 - Perşembe 17:01 Bu haber 1984 kez okundu
 
BAŞKAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ: “HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”
SPOR Haberi
BAŞKAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ: “HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

Fenerspor’un eski Kulüp Başkanı Durmuş Kabakçı, sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu. Kabakçı, “2003’den sonra Zonguldakspor’u amatör kümeye düşüren ve adını Fenerspor yapanları herkes tanıyor. Tam iddiadan para alacağım zaman sırf para alamayayım diye sigorta ve vergi borçlarını ödememek için bu yola başvuranlara hakkımı helal etmiyorum.” dedi. Kabakçı öte yandan, 12-13 Milyon TL borcu olduğu konuşulan Zonguldak Kömürspor’un oluna Kilimli Belediyespor olarak devam etmesi gerektiğini vurguladı.

“BENDEN ÖNCE ÖLMESİNLER DİYORUM”

Zonguldakspor’u kümeye düşürerek adını Fenerspor yapanlara hakkını helal etmediğini belirten Kabakçı, “2003’den sonra Zonguldakspor’u amatör kümeye düşüren ve adını Fenerspor yapanları herkes tanıyor.  Ben tam iddiadan para alacağım zaman sırf ben para alamayayım diye sigorta ve vergi borçlarını ödememek için bu yola başvuranlara hakkımı helal etmiyorum. Benden önce ölmesinler diyorum.” dedi.

“KİLİMLİ BELEDİYESPOR ÜZERİNDEN DEVAM ETSİNLER”

Zonguldak Kömürspor’un kümeye düşürülerek Kilimli Belediyespor ile yola devam edilmesinin doğru olacağını vurgulayan Kabakçı, “Zonguldak kamuoyunda yeni yönetim yeni oluşum diye borçlardan kurtulmak için dışarıdan yönetilen kulübü, yine eski taktiği kullansın takımı amatör kümeye düşürsünler ve Kilimli Belediyespor üzerinden devam etsinler.” dedi.

KABAKÇI’DAN KURNAZ’A TAVSİYELER

Zonguldak Kömürspor’un başkan olabileceği düşünülen Alaattin Kurnaz’a uyarılarda bulunan Kabakçı, ‘’12-13 milyon borçtan bahsediyorlar. Alaattin Kurnaz başkana şimdiden başarılar diliyorum. İşinin çok zor olduğunu eski bir Zonguldakspor kulüp başkanı olarak söyleyebilirim.  Bu takımı bu hale getirenler pisliklerini temizlesinler. Sıfır borçla kim başkan olacaksa adam gibi teslim etsinler. Alaattin Kurnaz başkan adayına son tavsiyem ise iyi bir yeminli mali müşavir ve iyi bir avukatla tüm hesaplar inceleyerek teslim almasıdır.  Allah yollarını açık etsin gazaları mübarek olsun.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ATEŞ, PÜSKÜRDÜ:, “HAKKIMI, HELAL, ETMİYORUM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı