BAŞKAN BOZKURT, FESTİVALE HAZIRIZ
Haber
22 Haziran 2022 - Çarşamba 15:21 Bu haber 613 kez okundu
 
BAŞKAN BOZKURT, FESTİVALE HAZIRIZ
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN BOZKURT, FESTİVALE HAZIRIZ

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 31.Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali öncesinde son toplantısını daire müdürleriyle yaptı.

30 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılacak olan 31.Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali öncesinde daire müdürleriyle toplantı yapan Başkan Çetin Bozkurt, yapılan hazırlıklar için müdürlerden bilgi aldı, görüş ve önerilerini dinledi.

TÜM OTOPARKLAR ÜCRETSİZ OLACAK

Başkan Bozkurt, 4 günlük festival süresince Devrek’teki cadde, sokak üzerindeki katlı ve yeraltı otoparklarının halka ücretsiz hizmet vereceklerini, söyledi.

KİTAPLARINI İMZALAYACAKLAR

Festivale bu yıl Tahsin Işık, Burhan K. Kurmalı, Selma Aydın, Muharrem Akman, Gülden Işık, Hayri Sarı ve Üzeyir Karahasanoğlu gibi önemli şair ve yazarlar katılarak kitaplarını imzalayacaklar. Etkinlik, 2 Temmuz 2022 tarihinde Devrek Kent Müzesi bahçesinde yapılacak.

Devrek’in festivale hazır olduğunu belirten Başkan Çetin Bozkurt, “Bu yıl 31.sini yapacağımız festivalimiz için tüm çalışmalarımızı tamamladık. Artık şehrimiz festivale hazırdır. Halkımızı bir nebze olsa da stresten uzak tutmayı, gönüllerince eğlenmeleri, sosyal, kültürel alanda dayanışma, kaynaşma ve ilçemizin güzelliklerini paylaşmak için yapacağımız festivalimize, tüm halkımızı, gurbetçi kardeşlerimizi ilçemize davet ediyoruz.” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, BOZKURT,, FESTİVALE, HAZIRIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı