BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 15:35 Bu haber 3188 kez okundu
 
BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
SİYASET Haberi
BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Zonguldak Belediye Meclisi’nin Nisan dönemi ikinci birleşimi Belediye Başkan vekili Murat Uzun Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın Ankara’da bulunması sebebi ile toplantıyı Murat Uzun Başkanlık ederken,  toplam 7 madde görüşüldü.

Açılış ve yoklamanın ardından gündemin 2. Maddesi olan Zabıta Müdürlüğü’nün kayıp ve buluntu eşya uygulama yönetmeliğinin görüşülmesi hakkındaki Türlü İşler Komisyonu okunup oy birliği ile karara bağlandı.

Gündemin 3 maddesi İşletme Müdürlüğü’nün Zonguldak Filyos-Türkali yolcu taşımacılığı yapan dolmuşlar için 3 araçlık durak yerinin tahsis edilmesi talebi hakkındaki Trafik Komisyonu raporu okunurken, AK Partili üyelerin “durak yeri” yerine “Bekleme yeri” önerisi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin diğer maddeleri olan; Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü’nden gelen yazılar okunup oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 7. Maddesinde ise İmar Komisyonu gündeminde bulunan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden gelen bilgi notu okundu.

Gündemde başka bir konu olmadığından Belediye Başkan vekili Murat Uzun’un Mayıs dönemi ilk toplantısının 3 Mayıs Pazartesi günü yapılması önerisi oy birliği ile kabul edildi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, MECLİSİ, TOPLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı