BOZKURT’TAN FENERBAHÇE TIRINA İZİN YOK!
Haber
27 Temmuz 2021 - Salı 13:52 Bu haber 1553 kez okundu
 
BOZKURT’TAN FENERBAHÇE TIRINA İZİN YOK!
Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Fenerbahçe ürünlerinin satışı için Devrek İlçesinde Fenerium TIR’ına satışına izin vermedi.
SPOR Haberi
BOZKURT’TAN FENERBAHÇE TIRINA İZİN YOK!

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Mesut Özil formalarını ve Fenerbahçe ürünlerinin satışı için İlçeye gelen Fenerium TIR’ına izin vermedi.  

Fenerbahçe Spor Kulübüne ait lisanslı ürünlerinin satıldığı gezici Fenerium TIR'ı Zonguldak’ın Devrek İlçesine gelmesine rağmen, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından satışına izin verilmediği öğrenildi.
Fenerbahçe’nin Dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil’in memleketi Devrek’te spor tesisi yaptırmasına hatta Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un da koyu Fenerbahçeli olmasına rağmen Fenerium TIR'ının satışına izin vermemesi kafalarda soru işareti bıraktı.  
Fenerium TIR yetkilisi İlker Murat yaptığı açıklamada izin için ısrar ettiklerini ancak izin verilmemesine de şaşırdıklarını ifade ederek, ‘’Açıkçası çok şaşırdık ve hiç beklemiyorduk. Çaycuma sonrasında Devrek’e gitmek istedik. Devrek Belediye Başkanı bize izin vermedi. İzin konusunda biraz ısrar ettik, hiç olmazsa bir gün durmak istedik ancak onunda mümkün olmadığını söyleyerek, “Ne yaptıysak ne ettiysek Devrek’te olamadık. Bizde Kozlu ilçesine gelerek satışımızı sürdürüyoruz ve gerçekten yoğun ilgi ve Talep var beklentilerin üstünde forma satışlarımız var Zonguldak Fenerbahçe taraftarlarını forma almalarını bekliyoruz. dedi. 

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BOZKURT’TAN, FENERBAHÇE, TIRINA, İZİN, YOK!,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BOZKURT’TAN FENERBAHÇE TIRINA İZİN YOK!
BOZKURT’TAN FENERBAHÇE TIRINA İZİN YOK!
Yorumlar
Haber Yazılımı