BÜYÜK BAŞKAN DEĞİŞİYOR MU?
Haber
16 Haziran 2021 - Çarşamba 15:08 Bu haber 1549 kez okundu
 
BÜYÜK BAŞKAN DEĞİŞİYOR MU?
SPOR Haberi
BÜYÜK BAŞKAN DEĞİŞİYOR MU?

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) Zonguldak Şubesi 21 Haziran tarihinde olağan genel kurulunu gerçekleştirecek. Ahmet Birdal tarafından 1995 yılında kurulan TÜFAD Zonguldak Şubesi, bugün dek Zonguldak antrenörleri için hizmetlerini sürdürdü. Ahmet Birdal’ın bu kongrede de  tek aday olarak çıkacağı öğrenildi. Ahmet Birdal delegelere seslenerek 21 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek seçimlere davet etti.
Başkan Ahmet Birdal, “Biz TÜFAD’ı 1995 yılında kurduk. Aradan geçen 26 yıl boyunca üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda bu derneği el birliği içinde ayakta tuttuk. Amacımız antrenörlerimizin çok daha iyi koşullarda görev yapması. Bugüne kadar yapılan haksızlıklar karşısında birlik ve beraberlik içinde ayakta durduk, bundan sonra da böyle olacak. Önceliğimiz Türk futbolunu ve Türk antrenörlüğünü daha da geliştirmek ve ileriye taşımak.” dedi.
TÜFAD Zonguldak Şubesi’nin kongre hakkında yapmış olduğu duyuru ise şu şeklide: “Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Zonguldak Şube Bakanlığımızın Olağan Genel Kurul Toplantısının ikincisi 21 Haziran 2021 Pazartesi Günü saat 13:00 de Yayla mahallesi 21 Haziran Kurtuluş Alanı no:30 Zonguldak adresimiz olan Dernek Binamızda yapılacaktır. Üyelerimize duyurulur”

 

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜK, BAŞKAN, DEĞİŞİYOR, MU?,
Yorumlar
Haber Yazılımı