CAMİ ÖNÜ PARİS SENDİKA ÖNÜ AFRİKA
Haber
17 Mayıs 2021 - Pazartesi 18:14 Bu haber 893 kez okundu
 
CAMİ ÖNÜ PARİS SENDİKA ÖNÜ AFRİKA
GÜNDEM Haberi
CAMİ ÖNÜ PARİS SENDİKA ÖNÜ AFRİKA

Zonguldak’ta Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde yapılan Uzunmehmet Cami geçtiğimiz günlerde bitirilerek ibadete açıldı. Kısa zamanda bitirilen cami Cumhurbaşkanı Erdoğan’In Zonguldak ziyaretine hazır hale getirildi. Erdoğan’ın geleceği haberlerine üzerine baş döndürücü bir hızla bitirilen cami ve çevre düzenlemesi kamuoyu tarafından takdir topladı.

Uzunmehmet Cami bölgesinde hummalı çalışmalar devam ederken kent merkezinde kaldırım çalışmalarının aksaması ise tepkiyle karşılandı. Özellikle Doktorlar Sokağı’nda 6 aydan bu yana bitirilmeyen çalışmalar eleştiri konusu oldu. Bölge esnafının tepkisi her geçen gün artmaya devam ederken geçtiğimiz günlerde Zonguldak Belediye Başkanı Doktor Ömer Selim Alan, müteahhit Davut Acar’a adeta fırça attı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geleceği ihtimali üzerine kısa sürede bitirilen Uzunmehmet Cami sebebiyle bölge esnafı aynı hummalı çalışmaları Doktorlar Sokağı’nda görmek istiyor. Vatandaşlar ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doktorlar Sokağı’na da gelsin’ diyerek çalışmaların erken bitirilmesi için manidar bir çağrıda bulundu.

Doktorlar Sokağı’nda altı aydır devam çalışmalar sonrasında geçtiğimiz günlerde parke ve kaldırım yapım işi başladı. Bölgeye getirilen parke ve çimentolar yapım işi devam etmeyince atıl durumda kaldı. Bölge bulunan bir çok çimento torbasının parçalandığı görüldü. Milli servetin adeta israf edildiği çalışmalarda herhangi bir ilerleme kaydedilmedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CAMİ, ÖNÜ, PARİS, SENDİKA, ÖNÜ, AFRİKA,
Yorumlar
Haber Yazılımı