ÇAYCUMA’YA ‘İYİ’ GELDİ
Haber
13 Ekim 2021 - Çarşamba 16:19 Bu haber 964 kez okundu
 
ÇAYCUMA’YA ‘İYİ’ GELDİ
GÜNDEM Haberi
ÇAYCUMA’YA ‘İYİ’ GELDİ

İYİ Parti Zonguldak il Başkanı Yavuz Erkmen ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çaycuma ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti il Başkanı Yavuz Erkmen ilk olarak İYİ Parti ilçe binasını ziyaret ederek, yeni üyelere parti rozeti takdimi yapıldı, ardından Çaycuma esnaf ziyareti ve Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ziyaret edildi.

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren İYİ Parti il Başkanı Yavuz Erkmen; “Çaycuma ilçe teşkilatımızda partimize yeni katılan üyelerimize rozetlerini taktık. Özellikle genç kardeşlerimizin katılımı bizleri daha da mutlu etmektedir Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Çaycuma ilçe Başkanı Sebahattin Durmuşoğlu ve yönetimden arkadaşlarımızla birlikte Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret edip Başkan Hayri Kandemir’le esnafımızın sorunları üzerine konuştuk. Yeni seçilen yönetimi tebrik ettik, başarılar diledik.Çaycuma ilçemizi ziyaret edip İlçe Başkanı Sebahattin Durmuşoğlu ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunduk, hemşerilerimize birlikte sohbet ettik.” dedi.

İYİ Parti il Başkanı Erkmen daha sonra geçtiğimiz günlerde vefat eden İYİ Parti üyesi Bahattin Miyanyedi’nin evine taziye ziyaretinde bulundu. Erkmen, “Kısa bir süre önce kaybettiğimiz üyemiz, değerli dostumuz Bahattin Miyanyedi arkadaşımızın Çaycuma’daki evinde değerli  eşini ve ailesini ziyaret edip, bir kez daha başsağlığı dileğimizi sunarak üzüntülerimizi ifade ettik” diyerek Zonguldak’ın tüm ilçe ve beldelerinde de ziyaret edeceklerini söyledi ve vatandaşlarımızın İYİ Parti’ye olan güven ve beklentilerinin büyük olduğunu vurguladı.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYCUMA’YA, ‘İYİ’, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı