CENAZE NAKİL ARACI ALINACAK
Haber
16 Eylül 2021 - Perşembe 17:53 Bu haber 681 kez okundu
 
CENAZE NAKİL ARACI ALINACAK
- Haberi
CENAZE NAKİL ARACI ALINACAK

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Cenaze Nakil Aracı alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Cenaze Nakil Aracı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 12 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00’da Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı (İhale Salonu) Çankaya Mah. İstiklal Cad. Belediye Hizmet Binası A Blok (Eski Özel İdare İşhanı) Kat:5 Akdeniz/Mersin adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CENAZE, NAKİL, ARACI, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı