DANIŞ'A İNANCI TAM
Haber
22 Haziran 2022 - Çarşamba 15:50 Bu haber 810 kez okundu
 
DANIŞ'A İNANCI TAM
SPOR Haberi
DANIŞ'A İNANCI TAM

Zonguldak Elcab Kablo Profil Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Zonguldak Kömürspor ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

İş insanı Nejdet Tıskaoğlu,  Başkan Sabit Danış’ın Zonguldak Kömürspor’da başarılı olacağını ve eski şaşalı dönemine de getireceğin inandığını söyledi.

Necdet Tıskaoğlu, Başkan Sabit Danış’ın kendisine kırmızı-laciverli yönetime girmesi için teklifte bulunduğunu ancak işlerinin yoğunluğu nedeniyle teklifi geri çevirdiğini söyledi. 

Özellikle iş insanı Nejdet Tıskaoğlu, yönetimde yer almasa Sabit Danış Başkanlığındaki Zonguldak Kömürspor ‘a destek vereceğini belirtti.

Zonguldak Elcab Kablo Profil Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “ Zonguldak Kömürspor’un yeni kulüp başkanı Sabit Danış’ın çok başarılı olacağını ve yeni bir ahenk katacağını düşünüyorum. Avrupa vizyonu olan bir insan. Şu an zaten Zonguldak’ta Zonguldak Kömürspor’la ilgili olarak kenetlenmenin olduğunu da görüyorum. Zonguldak için doğru adımlar atılırsa eski şaşalı dönemine döneceğini düşünüyorum. Zonguldak gelişiyor, Zonguldak değişiyor. Bu süre içerisinde Zonguldak Kömürspor’un da gelişmesi lazım. Bence Sabit Danış için de güzel bir başlangıç oldu.”dedi.

Sabit Danış Başkanlığında Zonguldak Kömürspor yönetiminde neden yer aldığını konusuna da açıklık getiren Zonguldak Elcab Kablo Profil Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, “Daha önce bana yönetimle de ilgili bir teklifte bulunulmuştu ama çok yoğunum. Burası da başka bir proje Zonguldak Kömürspor’daki işler de daha başka. Biz Sabit Danış’la görüştük kendisine dışarıdan seni destekleyeceğiz, seni seviyoruz dedik.” Dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: DANIŞ'A, İNANCI, TAM,
Yorumlar
Haber Yazılımı