DEKOZON TEMELİ ATILDI
Haber
27 Ekim 2021 - Çarşamba 15:49 Bu haber 526 kez okundu
 
DEKOZON TEMELİ ATILDI
GÜNDEM Haberi
DEKOZON TEMELİ ATILDI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, mobilyacılar meslek komitesi üyelerinin talepleri doğrultusunda, Zonguldak Mobilya Dekorasyon Ticaret Merkezi’nin temeli atıldı.

Zonguldak Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Merkezi tamamlandığında; taban alanı 500 m2, kapalı alanı 2500m2 olan 4,5 katlı 10 büyük mağaza, 7 adet küçük işyeri , 7 adet ofis, içerisinde yönetici odası, muhasebe, mescid ve ortak wc lerin olduğu 170m2 lik  bir yönetim ofisi olacak.
Yaklaşık 7 ay içinde tamamlanması öngörülen Mobilya Dekorasyon Ticaret Merkezi ile ilgili bilgi veren Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir şunları söyledi: 


“MOBİLYA SEKTÖRÜMÜZ DAHA DA BÜYÜYECEK”

“Mobilyacılar Meslek Komitesi üyelerimizin talepleri doğrultusunda başlattığımız Zonguldak Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Merkezi kurulması çalışmalarımızda çok önemli bir aşamaya geldik.
Bugün temelini attığımız Ticaret Merkezimiz tamamlandığında, mahalle aralarında kentleşme baskısı altında dağınık olarak, lojistik imkânları sınırlı bir şekilde faaliyet gösteren üyelerimiz, modern bir çalışma ortamına kavuşacak, insanlarımızda rahat bir şekilde alışveriş yapma imkânına kavuşacak.
İlimizde yaşayan mevcut mobilya müşterileri dışarıya kaçmayacağı gibi, yakın çevreden müşterilerin gelmesi ile mobilya sektörümüz daha da büyüyecek.” dedi. 

“YAKLAŞIK 7 AYDA TAMAMLANMASI  ÖNGÖRÜLÜYOR”

Mobilya Dekorasyon Ticaret Merkezi’nin kullanım alanı ile ilgili de bilgi veren Demir,”Yaklaşık yedi ay da tamamlanmasını ön gördüğümüz Zonguldak Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Merkezimiz tamamlandığında; taban alanı 500 m2, kapalı alanı 2500m2 olan 4,5 katlı 10 büyük mağaza, 7 adet küçük işyeri, 7 adet ofis, içerisinde yönetici odası, muhasebe, mescid ve ortak wc lerin olduğu 170m2 lik bir yönetim ofisi olacaktır.
Projemizin gerçekleşmesinde katkıları olan Milletvekillerimize, Valimize ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.” diye ifade etti.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEKOZON, TEMELİ, ATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı