DÜNYA ŞAMPİYONU, COŞKUYLA KARŞILANDI
Haber
25 Ekim 2021 - Pazartesi 16:21 Bu haber 1632 kez okundu
 
DÜNYA ŞAMPİYONU, COŞKUYLA KARŞILANDI
Portekiz'de düzenlenen Dünya Judo Veteranlar Şampiyonası'nda gösterdiği başarılı performansla Dünya Şampiyonu olan Metin Sönmez Zonguldak' ta coşkuyla karşılandı.
SPOR Haberi
DÜNYA ŞAMPİYONU, COŞKUYLA KARŞILANDI

Portekiz’de düzenlenen Dünya Judo Veteranlar Şampiyonası'nda  Dünya Şampiyonu olan MFA Spor Kulübü sporcusu Metin Sönmez Zonguldak' ta coşkuyla karşılandı.

Zonguldak Gökgöl Mağarası önünde kalabalık bir grupla karşılanan başarılı antrenör ve sporcu Metin Sönmez, eskort eşliğinde Zonguldak halkını selamladı.

“BÜYÜĞÜM MURAT UZUN SAYESİNDE KAZANDIK”

Başarılı sporcu ve antrenör Sönmez, “Bu gururu hepimiz Zonguldak adına özveri ile çalışarak elde ettik. Takım arkadaşım, abim, büyüğüm Murat Uzun sayesinde kazandık. Aslında madalyanın sahibi kendisidir. Desteğini esirgemeyen İl Müdür Hakan Yüksel’e, İl Temsilcisi Kemal Çebi’ye, katılan eşimize, dostumuza teşekkür ederiz. İnşallah daha önemli başarılara, ilimizin gençlerine örnek olacak şekilde, imza atacağız.” ifadelerine yer verdi.

“BU BAŞARIDA ÇALIŞMA İLE GERÇEKLEŞTİ”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ise başarılı sporcuyu tebrik ederek, “İlimiz için çok güzel bir gün. Metin hocamız gerek sporculuğu gerek antrenörlüğü döneminde disiplinli çalışmasının neticesinde bu başarıya ulaştı.  Bu başarıda çalışma ile gerçekleşti.  Kendisinin antrenman yapması, il temsilcimiz, il müdürlüğümüz hep birlikte koordinatörlü bir şekilde olduk. Ben kendisini canı gönülden tebrik ediyorum. Ve bu başarısının tüm gençlere örnek olmasını diliyorum. Bundan sonra da başarıların daha da geleceğini düşünüyorum. Tekrardan Metin hocamızı dünya şampiyonu olması nedeniyle tebrik ediyorum.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DÜNYA, ŞAMPİYONU,, COŞKUYLA, KARŞILANDI,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı