ELEMAN ALIMI YAPILACAK
Haber
13 Eylül 2021 - Pazartesi 17:39 Bu haber 498 kez okundu
 
ELEMAN ALIMI YAPILACAK
- Haberi
ELEMAN ALIMI YAPILACAK

Mersin Mezitli Belediye Başkanlığı tarafından 2021 Yılı Park Ve Bahçeler Müdürlüğümüzün İhtiyacı Olan Park ve Donatı Elemanları Alım İşi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;  Mersin Mezitli Belediye Başkanlığı tarafından 2021 Yılı Park Ve Bahçeler Müdürlüğümüzün İhtiyacı Olan Park ve Donatı Elemanları Alım İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 05 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00’da Mezitli Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELEMAN, ALIMI, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı