EREĞLİ TSO, ISO BELGELERİNİ TESLİM ALDI
Haber
07 Haziran 2021 - Pazartesi 13:37 Bu haber 671 kez okundu
 
EREĞLİ TSO, ISO BELGELERİNİ TESLİM ALDI
GÜNDEM Haberi
EREĞLİ TSO, ISO BELGELERİNİ TESLİM ALDI

Kdz.Ereğli Ticaret Ve Sanayi Odası (TSO), ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Şikayet Yönetim Sistemi belgelerini teslim aldı.
Kdz.Ereğli TSO 2021 Yılı Şubat ayında, Türkloydu Firması tarafından girmiş olduğu denetimler Neticesinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi VE ISO 10002 Şikayet Yönetim Sistemi Belgelerini almaya hak kazandı.
Belgelerini teslim alan Kdz.Ereğli TSO, kurumsallaşma yönünden son derece önemli iki adımı atmış oldu. Artık ISO 9001 ve ISO 10002 Standartları çerçevesinde üyelerine hizmet verecek Kdz.Ereğli TSO, aynı zamanda Uluslararası Akreditasyon Sistemine sahip Oda ve Borsalar arasında olup, kaliteli ve üye odaklı hizmet anlayışını almış olduğu belgelerle pekiştirmiş oldu.
Konuya ilişkin açıklamada bulunan Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş: “ Yönetimimiz döneminde en önem verdiğimiz konu olan üyeye hizmet noktasında gerekli olan tüm adımları atıyoruz ve belgelendirmelerimizle de kalitemizi tescil etmiş olduk. Odamıza bu belgelerin kazandırılması bizim dönemimizde olması da ayrı bir sevinç ve gurur kaynağı olmuştur. Bu konu da emeği geçen tüm meclis, yönetim ve personelimizi kutluyorum. Odamız her geçen gün bu kalitesini arttırmaya devam edecektir. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: EREĞLİ, TSO,, ISO, BELGELERİNİ, TESLİM, ALDI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EREĞLİ TSO, ISO BELGELERİNİ TESLİM ALDI
Yorumlar
Haber Yazılımı