ERMED YÖNETİMİNDEN ERDEMİR’E ZİYARET
Haber
24 Eylül 2021 - Cuma 12:16 Bu haber 994 kez okundu
 
ERMED YÖNETİMİNDEN ERDEMİR’E ZİYARET
GÜNDEM Haberi
ERMED YÖNETİMİNDEN ERDEMİR’E ZİYARET

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Başkanı Doğan Gönüllü ile Yönetimi, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (ERDEMİR) Genel Müdürü Salih Cem Oral’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 

Pandemi önlemleri dikkate alınarak gerçekleşen ziyarette, ERMED yönetiminden Başkan Yardımcısı Fikri Kapan, Muhasip Aykut Ateş ve Denetleme Kurulu Başkanı Fahrettin Özaydın yer alırken, Oral’a Erdemir İnsan Kaynakları Direktörü Atilla Yelboğa ile Oyak Maden Metalurji Grup Kurumsal İletişim Müdürü Ayper Topçu eşlik etti.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette söz alan Gönüllü, ERMED’in kuruluş sürecini ve hedeflerini açıklayarak mesleğin nitelikli gelişimi için üst kuruluşlar ile işbirliği halinde yerel, bölgesel ve ulusal çapta etkilikler/projeler gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.  ERDEMİR’in ülkeye ve bölgeye katkılarının farkında olduklarının altını çizen Gönüllü, gazeteci olarak yanlışların karşısında doğruların yanında olmaya devam edeceklerini, demokrasinin basına yüklediği sorumluluk ve görevin bu olduğuna dikkat çekerek Oral ve ekibine başarılar diledi. ERMED heyeti de, başta pandemi döneminde olmak üzere Erdemir’in zorlu dönemlerde kaliteden ödün vermeden üretimi sürdürmesinden ve çalışanı ile çevresine sosyal sorumlulukları yerine getirmesinden duyulan memnuniyeti ifade ederek karşılıklı ilişkilerin sıklaştırılmasından yana olduklarını belirtti. 
Genel Müdür Salih Cem Oral da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Erdemir Yönetimi Olarak, Oyak Genel Müdürlüğü talimatları ve hassasiyetleri doğrultusunda Erdemir’in başarı ile üretime, çevreye ve sosyoekonomik katkıya devam edeceğini ifade etti. 
Ziyaret, karşılıklı başarı dileklerinin sunulması ve toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERMED, YÖNETİMİNDEN, ERDEMİR’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı