Gmail, Exchange Desteğine Kavuştu
Haber
28 Nisan 2016 - Perşembe 08:10 Bu haber 17450 kez okundu
 
Gmail, Exchange Desteğine Kavuştu
Google'ın mail serisi Gmail'e gelen yeni güncelleme ile beraber uygulamanın Android sürümüne Exchange desteği geldi. iOS kullanıcılarının ise biraz daha beklemesi gerekecek.
TEKNOLOJİ Haberi
Gmail, Exchange Desteğine Kavuştu

Google, herkesin Gmail kullanabilmesi adına son yıllarda önemli çalışmalara imza atıyor. Daha önce Yahoo ve Outlook servislerine destek vermeye başlayan Gmail, şimdi de Exchange desteğini vermeye başladı.

Bütün mailler tek bir yerde
Gmail'in resmi Twitter hesabından duyurulan bu yenilik, Android uygulamasına gelen güncelleme ile birlikte kullanıcıların Exchange hesaplarını Gmail üzerinde kullanabilmesine olanak tanıyor. Bu noktada şimdilik bu desteğin sadece Android cihazlara geldiğini, iOS kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerektiğini belirtelim.

Duyurunun yapıldığı tweet'te "Bütün mailleriniz tek bir yerde. Exchange hesaplara destek veren güncelleme Android Gmail uygulamasına sunuluyor" sözlerine yer verildi. Bu noktada sözü edilen güncellemenin direkt olarak Gmail uygulamasına verildiğini belirtelim. Yani yine Google'ın mail uygulaması olan Inbox'ı kullanıyorsanız bu destek henüz orada aktif değil.

Eğer yeni Gmail güncellemesini yüklemediyseniz Google Play Store'a giderek uygulamayı güncelleyebilirsiniz.

Kaynak: ShiftDelete

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Gmail,, Exchange, Desteğine, Kavuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı