“GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”
Haber
23 Kasım 2021 - Salı 16:37 Bu haber 380 kez okundu
 
“GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”
GÜNDEM Haberi
“GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Çolakoğlu mesajında; “ Merhum Atatürk'ün Başöğretmenliği kabul ettiği gün olan 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü hep birlikte kutluyoruz. Başöğretmen Atatürk, ‘Öğretmenler; yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.’ veciz sözleriyle, öğretmenliğin ne kadar önemli ve kutsal bir meslek olduğunu ifade etmişlerdir.

Görevlerini en iyi şekilde yerine getiren eğitim camiamızın kıymetli mensuplarının bu özel gününü paylaşmaktan büyük bir mutluluk duymaktayım. Gününüz kutlu olsun. Bu vesileyle sevgi, şefkat, hoşgörü ve fedakârlık mesleğinin mensubu olma ayrıcalığını yaşayan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü en kalbi duygularımla kutlar, çalışmalarında üstün başarılar diler, ebediyete intikal etmiş olan tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diler, emekliye ayrılmış olanlara da aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmelerini temenni eder, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: “GÜNÜNÜZ, KUTLU, OLSUN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı