'HERKESE KAPIMIZ AÇIK'
Haber
04 Haziran 2021 - Cuma 12:31 Bu haber 2526 kez okundu
 
'HERKESE KAPIMIZ AÇIK'
GÜNDEM Haberi
'HERKESE KAPIMIZ AÇIK'

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ve Belediye Meclis üyeleri Alaplı Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’nde üretime başlayan ve 80 kişiye istihdam sağlayan Erkan Raf fabrikasını ziyaret etti.

Alaplı OSB’de üretime başlayan Erkan Raf fabrikasını Belediye meclis üyeleri ile birlikte ziyaret eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Erkan Raf yönetim kurulu başkanı Serkan Eren ile birlikte fabrikayı gezerek bilgiler aldı.
  Başkan Tekin, "Öncelikle Erkan Raf sahipleri Serkan Eren ve Habibe Eren kardeşlere İlçemizde istihdamı arttıkları için çok teşekkür ediyorum. İlçemizde üreten ve istihdamı arttırıcı faaliyetlerde bulunan yada bulunacak olan yatırımcılarımıza Belediye olarak kapımız sonuna kadar açıktır. Amacımız işsiz olan kardeşlerimizin birer iş sahibi olmaları, meslek edinmeleri ve dolayısıyla elde edecekleri gelirle aile bütçelerine destek olmalarını sağlamak ve işsizliğin azalmasıdır. Fabrikada 80 kişi istihdam ediliyor. İnşallah erkan raf gibi bu bölgede yeni yatırımlarla birlikte insanlarımız işsiz kalmayacak. Alaplı OSB’nin kurulum aşamasında 9 yıl Alaplı Ticaret ve Sanayi Odasında yönetim kurulu üyeliği yaptım. Alaplı OSB’nin  kurulumunda ve bu günlere gelişinde kimlerin emeği varsa hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben inanıyorum ki Alaplı OSB’de sektör çeşitliliği arttıkça hem ülkemiz hem de Alaplı’mız kazanacak. Hemşerilerimize istihdam kapısı açan fabrikalarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'HERKESE, KAPIMIZ, AÇIK',
Yorumlar
Haber Yazılımı