İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Haber
28 Temmuz 2021 - Çarşamba 12:16 Bu haber 914 kez okundu
 
İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
GÜNDEM Haberi
İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Bölgenin ekonomik açıdan kalkınması adına önemli çalışmalar yürüten Çaycuma TSO, yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek Konya Ticaret Odası iştiraki olan KTO Karatay Üniversitesi ile eğitimde iş birliği protokolü imzaladı. İki kurum arasında imzalanan protokol kapsamında Çaycuma TSO üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine yüzde 15 destek bursu sağlanacak.
KTO Karatay Üniversitesi, Pilotaj Bölümünden Tıp Fakültesine, Hukuk Fakültesinden Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümüne dek farklı alanlarda toplam 44 ön lisans ve lisans, 31 lisansüstü programı bünyesinde barındırmakta, bu programlarda yaklaşık 500’ü uluslararası olmak üzere 8 bin 500 KTO Karataylı öğrenim görmektedir. KTO Karatay Üniversitesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı oda ve borsalara yönelik hayata geçirdiği “Ahilik Bursu” imkânıyla iş arayan değil, işte aranan ve kendi işini kuran mezunlar yetiştirmeyi amaçlıyor.

 


ÇAYCUMA TSO  ÜYELERİNE EĞİTİM AYRICALIĞI SUNUYOR

 


Çaycuma TSO yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek, Türkiye’nin önemli üniversitelerinden KTO Karatay Üniversitesi ile eğitimde iş birliği protokolü imzaladı. KTO Karatay Üniversitesi ile imzalanan protokol kapsamında Çaycuma TSO üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine, üniversitenin lisans veya ön lisans programlarına kayıt yaptırmaları hâlinde, yüzde 15 oranında indirim ve 10 eşit taksitte ödeme imkânı sağlanacak.  Çaycuma TSO önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin önemli kurumlarıyla iş birlikleri devam edecek.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞBİRLİĞİ, PROTOKOLÜ, İMZALANDI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Yorumlar
Haber Yazılımı