İYİ PARTİ 4 YAŞINDA
Haber
23 Ekim 2021 - Cumartesi 17:21 Bu haber 612 kez okundu
 
İYİ PARTİ 4 YAŞINDA
GÜNDEM Haberi
İYİ PARTİ 4 YAŞINDA

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, partisinin kuruluşunun 4’ncü yılını kutladıklarını belirterek, Türkiye için umut olduklarını söyledi.

İYİ Parti’nin kuruluşunun 4’ncü yıldönümü nedeniyle İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde kutlama töreni yapacaklarını kaydeden Erkmen şunları söyledi.

“TÜRKİYE GELECEK KAYGISI TAŞIMADAN İYİ YÖNETİLECEKTİR”

“İYİ Parti olarak kuruluşumuzun 4. Yılını kutluyoruz. Pek çok zorluklar içerisinde kurulan, kurulması sonrası çeşitli güçlüklerle karşılaşan, ancak bunların üstesinden gelen Sayın Meral Akşener öndeliğindeki İYİ Parti iktidarın en büyük adayı haline gelmiş, insanlarınız için İYİ Parti ve Sayın Meral Akşener bugün ki içinde yaşadığımız sorunlardan kurtulma müreffeh bir yaşama kavuşma, Adaletin, Hukukun, liyakatın esas alındığı bir Türkiye için umut olmuştur.

Kuruluştan bugüne partimize emek vermiş bütün arkadaşlarımıza, cesur insanlara teşekkür ederken, aramızdan ayrılanları rahmetle anıyoruz. Şuanda partimizin başarısı için emek veren, gayret sarf eden tüm arkadaşlarımıza da sağlık içinde başarılar diliyoruz. İnşallah bu emekler boşa gitmeyecek, İYİ Parti yapılacak ilk seçimde milletimizin teveccühü ile iktidar, Genel Başkanımız Meral Akşener Başbakan olacaktır.

Kuruluşumuzun 4. Yılı münasebetiyle 24.10.2021 Pazar günü saat 13:30'da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde kutlama töreni gerçekleştirilecektir. İktidara doğru yürüyüşümüzde, bu şölene tüm hemşerilerimiz davetlidir.

Türkiye, 84 milyon olarak kardeşlik içerisinde, birbirlerine sevgi ve saygıyla yaklaşan, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem içerisinde sorunlarını çözüme kavuşturup, ekonomik sıkıntıları geride bırakarak daha mutlu bir ortamda, gelecek kaygısı taşımadan iyi yönetilecektir.

Türkiye iyileşecek, iyiler iktidar olacaktır. Bugüne kadar gösterdikleri teveccüh için hemşerilerimize, milletimize şükranlarımızı sunuyor, onların güvenlerini boşa çıkarmayacağımızın sözünü veriyoruz.” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, 4, YAŞINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı