KALDIRIM TAŞI DÖŞEME İŞİ YAPILACAK
Haber
14 Eylül 2021 - Salı 17:55 Bu haber 343 kez okundu
 
KALDIRIM TAŞI DÖŞEME İŞİ YAPILACAK
- Haberi
KALDIRIM TAŞI DÖŞEME İŞİ YAPILACAK

Hatay Antakya Belediye Başkanlığı tarafından İlçemiz Sınırları İçerisindeki Cadde ve Sokaklarda Prizma Beton Kaldırım Taşı Döşeme işi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Hatay Antakya Belediye Başkanlığı tarafından İlçemiz Sınırları İçerisindeki Cadde ve Sokaklarda Prizma Beton Kaldırım Taşı Döşeme yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

İstekliler tekliflerini, Her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacak.

Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecek.

İhale, 30 Eylül 2021tarihinde saat 10:30’da Küçükdalyan Mah. AtatürkCad. No:50 (Antakya Belediyesi Küçükdalyan Ek Hizmet Binası Fen İşleri Müdürlüğü)’nde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KALDIRIM, TAŞI, DÖŞEME, İŞİ, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı