"KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI" BAŞLATILDI
Haber
11 Ağustos 2021 - Çarşamba 11:12 Bu haber 7251 kez okundu
 
"KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI" BAŞLATILDI
KÜLTÜR Haberi

    Devrek Belediyesi üniversiteye hazırlanan gençler için “Kitap Toplama Kampanyası” başlattı. 
    Kampanya, üniversiteye hazırlanan ve ihtiyaç sahibi gençlerimizi üniversite hazırlık kitaplarıyla buluşturma amacını taşıyor.
Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “Üniversiteye hazırlanan gençlerimiz için elinizde, evinizde bulunan, kullanılmamış, az kullanılmış ‘Üniversiteye Hazırlık’ kitaplarınızı bekliyoruz! Kitaplarınızdan başkaları da yararlansın istiyorsanız bize ulaştırın. Onları ihtiyaç sahipleriyle buluşturalım.Unutmayın, Sizin için eski olan onu hiç okumamışlar için yenidir.” dedi.
     Başkan Bozkurt açıklamasını şöyle sürdürdü:  “Üniversiteye hazırlanan ve ihtiyaç sahibi gençlerimize ulaştırmak, yardımlaşma ve dayanışma duygusunu geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlediğimiz kampanya ile onların eğitimlerine biraz olsun katkı koymayı amaçlıyoruz. Vatandaşlarımızın evlerinde, ellerinde kullanılmamış, az kullanılmış üniversiteye hazırlık kitaplarına talibiz. Kampanyamıza katılmak isteyenler kitaplarını belediyemize getirebilirler.”
     Kampanyaya katkı ve destek vermek isteyenler Devrek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile WhatsApp Hattı: 0545 372 0372 nolu telefona başvurabilirler.

 

Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "KİTAP, TOPLAMA, KAMPANYASI", BAŞLATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı