MALZEME ALIM İŞİ YAPILACAK
Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 16:29 Bu haber 340 kez okundu
 
MALZEME ALIM İŞİ YAPILACAK
- Haberi
MALZEME ALIM İŞİ  YAPILACAK

Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından bakım ve onarımlarda kullanılmak üzere çeşitli mal ve malzeme alımı işi alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilanda; bakım ve onarımlarda kullanılmak üzere çeşitli mal ve malzeme alımı işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. Teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak. İhale 2 Temmuz 2021 tarihinde saat 10:30’da Mardin Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALZEME, ALIM, İŞİ, , YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı