MÜFTÜ BOSTANCI'DAN ANLAMLI TEŞEKKÜR
Haber
09 Ekim 2021 - Cumartesi 14:56 Bu haber 499 kez okundu
 
MÜFTÜ BOSTANCI'DAN ANLAMLI TEŞEKKÜR
GÜNDEM Haberi
MÜFTÜ BOSTANCI'DAN ANLAMLI TEŞEKKÜR

Alaplı Müftüsü Aydın Bostancı tarafından 1 ila 7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebiyle camilere önemli katkılar veren dernek ve hayırseverlere teşekkür belgesi verildi.

Edinilen bilgiye göre, Alaplı Müftülüğünde düzenlenen törenle Alaplı Karşıyaka, Yeni Siteler ve Alaplı Tepekent Camii’ne kısa sürede bakım ve onarımının yapılması dolayısıyla teşekkür belgesi verildi.  Yapılan törende teşekkür belgesini dernek üyeleri ve yardımda bulunan hayırseverler adına Tepekent Camii Dernek Başkanı Raşit Ören, Tepeköy Muhtarı Turan Özmen, Karşıyaka Muhtarı Ömer Demirhan, Yeni Siteler Camii Dernek Başkanı Nedim Atalay aldı.

İlçe Müftüsü Aydın "Camilerin onarım ve tadilat konusunda eksiklerinin giderilmesi konusunda dernek üyeleri ve vatandaşların katkıları unutulamaz. Bunların arasında isimlerinin açıklanmasının istemeyen büyük yardımlar yapan kahramanlarımız da var. İlçe müftülüğü olarak hepsinin adına muhtarlarımıza ve dernek başkanlarına, Tepekent Camii Dernek Başkanı Ören ve Tepeköy Muhtarı Özmen'e bu belgeyi vererek onlara kutluyorum. Bu programı Camiler Haftasına denk getirerek anlam kazanmasını istedik, hayır yapan maddi manevi destek veren herkesten Allah razı olsun." dedi.

Teşekkür belgesini alan Ören'de "Camimize destek veren isimsiz kahramanlarımızın emekleri unutulamaz. İlçe müftümüzün çok desteklerini gördük Allah onlardan razı olsun. Emeği geçen hayır yapan herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: MÜFTÜ, BOSTANCI'DAN, ANLAMLI, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı