ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ YAPILACAK
Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 16:42 Bu haber 426 kez okundu
 
ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ YAPILACAK
- Haberi
ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ YAPILACAK

Kayseri Talas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Kapsamında Ortaöğretim Öğrencilerini Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Kayseri Talas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Kapsamında Ortaöğretim Öğrencilerini Taşıma Merkezi Okullara Taşıma İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Talas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Şubesi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, Birim fiyatlar üzerinden verecek. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle, her bir iş kaleminin miktarı ile bu kalemler için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacak.

Bu ihalede, kısmı teklif verilebilecek.

İhale, 07 Ekim 2021 tarihinde saat 14:00’da Hoca Ahmet Yesevi Cad. Hükümet konağı kat 3 Talas Kayseri’de yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖĞRENCİ, TAŞIMA, İŞİ, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı