ÖREN TEPKİ GÖSTERDİ: “ÇOCUKLARIN HAYALLERİ YIKILMASIN”
Haber
20 Haziran 2021 - Pazar 14:35 Bu haber 972 kez okundu
 
ÖREN TEPKİ GÖSTERDİ: “ÇOCUKLARIN HAYALLERİ YIKILMASIN”
SPOR Haberi
ÖREN TEPKİ GÖSTERDİ: “ÇOCUKLARIN HAYALLERİ YIKILMASIN”

Zonguldak Kömürspor’un takım kaptanı Sinan Ören, memleketi Eskişehirspor Kulübü’nün kapanma durumu ile karşı karşıya kalması nedeniyle, destek olmayanlara tepki gösterdi.

Eskişehirspor’da Divan Kurulu Başkanı Ali Çelikoğlu 12 Haziran’da gerçekleşen kongrede konuşma yaptı. Çelikoğlu, 28 Haziran’a kadar transfer yasağının kaldırılmaması halinde Es Es’in kapanma eşiğine gideceğini ve bu kongrenin son kongre olabileceğini söyledi. Çalikoğlu’nun yaptığı açıklama Eskişehir’de spor camiasında şok etkisi yarattı. Zonguldak Kömürspor’un Takım Kaptanı Sinan Ören de memleketinin takımı Eskişehirspor’a sahip çıktı. Ören, Eskişehir’in önde gelenlerine, takıma destek vermedikleri için tepki gösterdi.

Eskişehirspor’un 246 milyon, 258 bin 239 lira olan borcu ve kapanma eşiğine kadar gelmesine rağmen hiç bir isim ve isimlerin umursamamasına sosyal medya hesabından tepki gösteren Eskişehirli Zonguldak Kömürspor’un takım kaptanı Sinan Ören, “Hayalimizdi hepimizin şanlı forma. Tesislere girdiğim ilk günkü heyecanımla yazıyorum bu cümleleri. Bizler hep bir futbol kültürüyle Fethi, Nihat Ender filelere gönder sloganıyla babalarımızdan abilerimizden duyarak öğrendik efsaneyi. Sinan Akağacın nasıl bir örnek model kaleci ve insan oluşuyla hayatımıza yön vermeye çalıştık. Yani yaşayan efsane bize ruh kattı can kattı. Şimdi ise bakıyorum da efsane kapanacak diyorlar. ESKİŞEHİRSPOR olmazsa tribün kültürü olmaz ,Türk futbolu olmaz. İyi gün dostları zaten şu anda kabuklarına çekildiler ama inanın önemli değil. Bu camiaya kimler geldi kimler geçti, fakat asıl olan hep ANADOLU YILDIZI OLDU. Ben geçmiş dönemde oynayan tüm arkadaşlarıma ,hocalarıma sesleniyorum; Bizden sonra gelecek pırlanta gibi çocukların hayalleri yıkılmasın ve Koca  Çınar var olsun. İSTERSEK YAPABİLİRİZ.’’ İfadelerine yer verdi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖREN, TEPKİ, GÖSTERDİ:, “ÇOCUKLARIN, HAYALLERİ, YIKILMASIN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı